gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kafayı Yiycem(Midesi Bulananlar Okumasın)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

tuvaletim tıkandı tuvalet tıkandı ne yapmalıyım kafayı yiycem tuvalet Off meleklerim iğrenç bi konu ama yazmazsam çatlayacağım.Mahvoldum resmen bir haftadır kafayı yiycem yaa :(
    Üzerinize afiyet 1 haftadır tuvaletim tıkanmış durumda.Yani nasıl oluyo anlamıyorum ama su çekiliyo temizliyorum paklıyorum kapıyı kapatıyorum sonra bir saat sonra giriyorum bi bakıyorum afedersiniz tuvalet b*k gölüne dönmüş.Sonra su çekliyo tekrar temizliyorum bir gün her şey normal giriyoruz çıkıyoruz bişey yok sonra bu sabah bakıyorum gene aynı göl karşımda.Gel de kafayı yeme bi de ilk olduğunda söyledim ev sahibine tesisatçı çağırırız dedi ama tık yok.

Bu gün de aynısı olunca gittim kapıya dedim bu yine göl olmuş siz döküyosunuz suyu pisliği benim tuvalete doluyo bari dökmeyin evi su basmasın dedim.Neyse böyle deyince gelip baktılar eve .Ev sahibi adam sinir küpü bişey bağırıyo çağırıyo karısına remsen ben korktum yani.Şunu yap bunu yap diye .Bi de çocukları var 4-5 tane onlar da evime doluştu.Evimin altını üstüne getirdikleri gibi tuvalet de düzelmedi.her yer battı mahvoldu ben de battım ama tıkalı olduğu için banyo bile yapamıyorum.Bi de oruç başıma vurmuş kafayı sıyırdım sıyırcam yani...

Offf valla dert köşesi de bi yol değil maksat içimi dökeyim diye yazdım hakeza yazmassam kafayı yiycektim.Midenizi bulandırdıysam affola meleklerim ama ben çok kötüyüm.Bu gün sözde tesisatçı gelcek ama o gelene kadar ben sıyırcam off off ne çileli başım varmış...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kolay gelsin canım ya kötü olmus ev sahibide ne kadar sorumsuz sonradan geliyor biran önce düzelsinde sende kurtul klozet kullanıyorsan bazılarında klozeti bastan değiştiriyolar aynı sey tekrarlanmasın diye

3. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ins en kisa zamanta tesisatci gelirde sende kurtulursun cnm gercekten kötü bi durum

4. cey82

cey82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayy cnm cok kotu bır durummm ıns hemen bır tesısatcı falan gelır yapar eder...

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Of of of ortalığı b*k götürüyor diye söylenilen cümleye tamda cuk oturmuş bir durum. Gerçekten zor. Hadi buraya herşey düzeldi günlük gülistanlık oldu diye yaz.
    Yazda yüreğimiz rahatlasın :D

bayırgülü bunu beğendi.
  6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    amanınnnnn ahh kuzum ya seni okadar iyi anlıyorumki aynı şey benimde başıma gelmişti uzunca bir çubuk alıosun yada hortumsu borumsu bişi sonra delikten içeri sallıyosun hahahahahhahahaha benim kaynanam tesisatçıya para verirmi gı böle olunca hemen bu şekilde açmıştı odur bu dur tıkanmadı hahahahah allah yardımcın olsun kelebeeemmm b,idenemmm :D:D:D

bayırgülü bunu beğendi.
  7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Aynen tam da o durum :))Ahh ahh hala düzelmedi bu gün tesisatçı geldi tamı tamına 100 lira istedi:sinirli: ama banane ev sahibi düşünsün tıkayan ben diilim ya :)Ah bi düzelse yazıcam hemencik sadmincan

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Orkim onu denedik neler yaptık zıkkım olmadı tesisatçı geldi bu gün bu borular yosun tutmuş hepsinin temizlenmesi gerek dedi yani benlik bi durum değil ama nedense benim başıma geliyo yazık ama bana :uhu:

9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Mrh hayal haklısın çok kötü bi durum ama canını sıkma inşallah bugün hallolur.

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Sonunda geldi tesisatçı ohh be şimdi nasıl temizliycem ben o banyoyla tuvaleti :uhu:

11. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

kolay gelsin canım walla sevindim işinin halolmasına ...temizle temizle iyice temizle b*k kokusu gitsinn ...

12. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    acil evi değiştr canımmmm

13. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım daha yeni taşındım ama şu an düzeldi her şey çok şükür.

14. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Kurtulduğuna çok sevindim sevgili Hayal. Benim ki gibi kötü bir Ramazan başlangıcı olmuş. Canın sağolsun, canımız sağolsun. Sağlıklısın, güçlüsün ışın hızıyla bitirdin işlerini. Allah yeter ki sağlık versin. Elinden her iş gelir senin maşallah. Allah daha beterinden esirgesin... Huzurla otur evinde...

15. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Evet gerçekten kötü bir başlangıçtı ama çok şükür temizliğimi de hallettim şu an her şey yolunda :)Amin Münzevi iyi dileklerin için çok teşekkür ederim...

Kafayı Yiycem(Midesi Bulananlar Okumasın) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ok

Ok

Düşmana galip gelmeye, bir görev için gönderilen elçiye, bir kimseye yazılan mektuba, Attığı oku hedefe isabet ettirdiğini görmek, çocuk arzu ediyorsa, doğacak çocuğun erkek olmasına; diğerlerini için iştediği şeyin gerçekleşmesine, Elinde ok görmek gücee, mal yahut memuriyete, elinden çıkan okun kırılması, üzerine aldığı işlerde acze düşmeye, Kadının ok görmesi kocasına, Bir kadının kendine...
  2. Kafalara Dikkat

Kafalara Dikkat

Bu hayvancıklar zor görünen işi şıp diye yapmışlar nasıl sokmuşlar oralara kafalarını şunların haline bakın yazık ya.
  3. kafam karıştı....

kafam karıştı....

Kızlar ya kafam çok karışık.Tatile gideceğiz ayın 29'unda ve benim adetim 28'inde başlayacak.Adet geciktirici kullanmayı düşünüyorum ama doktora gitmeye vaktim yok.Eczaneden alıp kullansam yan etkisini görür müyüm?İlaç kullanmazsam da tatilimin 5 günü heba olup gidecek.Ne denize ne havuza girebileceğim.Bana bir akıl verin.Hangi ilacı almalıyım sizce?Konuyu nereye açacağımı da bilemedim...
  4. Zayıflamak isterken midesi delindi!..

Zayıflamak isterken midesi delindi!..

Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı Mütevelli beldesinde yaşayan Mustafa Savın, aşırı kilolarından kurtulmak için yaklaşık bir aydır düzenli olarak kullandığı elma sirkesi, limon ve sodanın midesini delmesi sonucu hayatını kaybetti.Alınan bilgiye göre, Mütevelli beldesinde lokanta işletmeciliği yapan evli ve 2 çocuk babası Mustafa Savgın (50), 190 kiloya ulaşması üzerine diyet yapmaya...
  5. Adet öncesi midesi bulanan varmı?

Adet öncesi midesi bulanan varmı?

adet öncesi bulantı neden olur,adet öncesi mide bulantısı nedenleri,adet öncesi mide bulantısı sebepleri,adet incesi bulantı hakkında bilgiler Adet öncesi mide bulantısı, adet öncesi dönemde birçok kadında bazı belirtiler ortaya çıkabilmektedir. Bu belirtilerin başında mide bulantısı, kasık ağrısı ve baş ağrısı gelmektedir. Ortaya çıkan belirtilerin boyutu kadından kadına farklılık...

Sayfayı Paylaş