gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

kağıda hayalinizi yazın gerçek olsun :) nasıl mı? buyrun o zaman

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

kızlar size yine bi arkadaş tavsiyesiyle denediğim bi hayalin, isteğin gerçek olma yöntemini anlatıcam :D saçma yazdım ama anlarsınız.. kısaca, bilgi vereyim. bu dediğim kağıda hayalinizi yazıyorsunuz en geç 2 günde gerçekten gerçek oluyor. (ben denedim 15 dk sonra oldu arkadaşımla beraber yaptık onun ertesi gün oldu) neyse kızlar bu dediğim de en az 2 kişiyle oluyor..
    öncelikle elinize 1 tane kağıt 1 tane kalem alın
    ilk önce bi tane arkadaşınız dileğini 2-3 kelimeyle yazsın (örneğin : beni arasın) yanına da parantez içinde kendi ismini yazsın katlasın arkadaşlarının görmeyeceği şekilde.
    ikinci arkadaşta aynı şekilde hayalini yazsın parantez içinde ismini yazıp katlasın
    3. kişide aynı şekilde yapsın katlasın.. sonra hepsini açın ve o kelimelerden sadece 1 cümle oluşturun sonra bekleyin hayalinizin gerçek olmasını. eğer denerseniz yorumlarınızı beklerim kızlar :)

sakın saçma demeyin ya da şans demeyin sadece 1 kere olan birşey değil mi 4 -5 kere yaptık arkadaşlarımla oldu
    :26:

nilyesilim bunu beğendi.
  2. cücük

cücük Forum Okuru

güzelim beni yalnis anlama ama bunu ne diye düsünerek yazdin yada cizdin eyer Allah´tan dileyerek yaptiysan ola bilir evt inanirim ama eyer bunu sacma sapan bu kendiliginden olacak olacak diye düsünerek yaptiysan
    bu sadece tesadüftür.
    Allah´tan dilemek icin yazip cizmene gerek yok sen ondan dile ve dua et o senin icin hayirli olani nasip edecektir.
    Hem böylede günaya girmemis olacaksin. Faldan felandan bence uzak dur o seytani islerdir.

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    İlginçmiş denemek lazım :D

nilyesilim bunu beğendi.
  4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    şüphesiz onları bize veren allahtır canım . bu eğlence sadece. belki de şans.. :)

nilyesilim bunu beğendi.
  5. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    ya da olacağına yürekten inandığın içindir. çünkü şöyle birşey var sen eğer olmayacağını düşünüyorsan o iş olmaz zaten. eğer inanıyorsan allah hayırlısıysa onu sana verir

6. tuan-a

tuan-a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bende denicemmm bı kaybımız olmaz:p paylasım ıcın tsklrrr:p

nilyesilim ve ask hırsızı bunu beğendi.
  7. eflinece

eflinece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    anlamsızz geldi bana ama :tomato:yine de deneyenler varsa düşüncelerini almak isterizzz...:smokin:

nilyesilim bunu beğendi.
  8. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    başka kimseye gerek yok şeker. gonulden iste ve ne yaşamak istiyorsan herşeyi ayrıntılarıyla yaz ve sakla. evren bunun olmasını sağlıyacaktır zaten.:) aykut oğutun evrenden torpilim var kitabını okumanı tavsiye ederim. bu konu ile ilgili bir sürü ayrıntı var

öptüm

tuan-a bunu beğendi.
  9. eflinece

eflinece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hıı şimdii anladımm sen doğaya enerji yaymaktan bahsedyrsnn ;)) bizimm dua senn enerji dediğin olay buu :smokin:

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar denemeyin çünkü şans işi bu ßß

kağıda hayalinizi yazın gerçek olsun :) nasıl mı? buyrun o zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun zaman olmuş hayal kurmayalı...

Uzun zaman olmuş hayal kurmayalı...

Meğer ne kadar uzun olmuş hayal kurmayalı... Yine Seni Görmem Gerekiyor... Önce ellerimi tut. Sonra senden başka kimseler bilmesin burada olduğumu. Ne cevap ver çalan telefonlara, ne de çalınan kapıları aç. Fark etmesin hiç kimse evde olduğumuzu. Koyu bir sessizlikte gizleyelim varlığımızı... Sen bana çocukken gizlendiğin odalardan bahset. Kaçtığın sokak köşelerini, uzun uzun...
  2. yakın sürede olmasını istediğiniz hayalinizi çizin gerçek olsun :) nasıl mı buyrun..

yakın sürede olmasını istediğiniz hayalinizi çizin gerçek olsun :) nasıl mı buyrun..

kızlar bi arkadaşımın tavsiyesiyle geçen zamanlarda denedim gerçekten oldu.. ben inandığım için oldu. herşeyden önce inanmak lazım tabi ki neyse anlatiim :) elinize bi kağıt kalem alın.. ne olmasını istiyorsanız kendinizi o resme vererek çizin.. ben denedim hoşlandığım çocukla konuşmalarımızı yazdım.. yazdıklarımının hepsi aynı olmasada benzerlerini konuştuık.. yalnız dikkatinizi çekerim...
  3. Kimin gerçeği olursan ol artık hayalim bile değilsin

Kimin gerçeği olursan ol artık hayalim bile değilsin

Tutanaklar tutulmuş gözlerimin suçuna.. Sevdama müebbet biçilmiş, gururuma ağır hapis..... Oysa ne yüreğime kelepçe takabilmiş kimse, nede aşkıma zincir.... Ben herkesten yana özgürüm ama senden yana ESİR...

Sayfayı Paylaş