gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kağıdı imzalamasaydı zengindi

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Armağan eğer sözleşmeyi imzalamasaydı şimdi zengin biri olacaktı.
    Armağan Uzun, evlilik sırasında imza koyduğu tek taraflı bir sözleşme ile Bülent Ersoy'dan parasal hiç birşey talep edemiyor. Eğer bu sözleşme olmasaydı avukat Armağan için asyda 30 bin YTL nafaka 200 bin YTL tazminat alabileceğini söyledi.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kağıdı imzalamasaydı zengindi
    canm senin yazini okumadan bi benzeri yazi acrtim ama dun daha seyrettim armagan tazminat istiyor ve bu yuzden ayrilamiyor diye,sevgilerle canim

3. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kağıdı imzalamasaydı zengindi

inş. bu haber doğrudur bülent ersoy bi akıllılık etmiş olur..

Kağıdı imzalamasaydı zengindi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zengin mezarı

zengin mezarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. zengin

zengin

Paralı kimse görmek hayra delalet eden şeyler de görülürse ticarette para kazanmaya, hayra delalet eden şeyler görünmes ise iflas etmeye, Kişinin kendisine 'paralı adam' dendiğini görmesi, salih biri ise sermayesiz kar ve kazanç elde etmesine, fasık birii ise sözüne güvenilmez biri olduğuna; Zengin biri olduğunu görmek yoksulluğa, kanaat sahibi olmaya delalet eder.Rüyada zengin birini görmek...
  3. Zengin Pilavı

Zengin Pilavı

Malzemeler : 1 çorbakaşığı rendelenmiş parmezan peyniri veya eski kaşar 1 su bardağından biraz fazla pirinç 2 çorbakaşığı zeytinyağı 100 gr gravyer peyniri 1 adet dolmalık biber 50 gr taze fasulye 150 gr dana kıyma 60 gr mortadella 2 adet domates 2 adet patates galeta unu 1 yumurta sarımsak maydanoz karabiber, tuz 4 Kişilik Yapılışı : Tuzlu suda...
  4. Zenginin çorabı

Zenginin çorabı

Çok zengin bir adamcağız, ölümünün yaklaştığını hissedince, oğlunu yanına çağırmış. Evvelâ en mühim vasiyetini bildirmiş. Demiş ki : “Beni mezara çoraplarımla gömün.” Anlamamakla berâber kabul etmiş oğlu. Adam bir de mektup tutuşturmuş oğlunun eline. “Ölümümden sonra, ilk başın sıkıştığında bu mektubu açarsın” demiş sonra. Ona da “Peki” demiş çocukcağız. Neyse hak vâkî olmuş, adam rûhunu...
  5. Zengin Kocamı?

Zengin Kocamı?

Soru basit. Zengin kocamı,yoksa durumu idare edicek şekilde iyi olan kocamı :) sizi mutlu eder?

Sayfayı Paylaş