gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

kağıt bardaktan oyuncaklar resimli

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kağıt bardaktan oyuncaklar kağıt bardaktan neler yapılır kağıttan bardak nasıl yapılır Malzemeler
    • 4 adet kağıt bardak
    • Yapıştırıcı
    • Boya kalemleri
    • Sarı, kırmızı ve turuncu kağıtlar

Kağıt bardakları birbirinin üzerine ters çevirip yapıştırın.
    Bardaklardan birini yugo yapmak için turuncu ile kaplayıp üzerine sarı renkten şerit yapıp yapıştırın. Migo yapmak için sarı renkli kağıt ile kaplayıp üzerine kırmızı küçük daireler yapıştırın.
    Aşağıdaki linkten çıktı alıp boyayın ve ellerini, ayaklarınıı oluşturun. Bunları gövdelerine yapıştırın.
    buraya tıklayarak kalıpları alabilirsiniz.
    Bowling oyunu oynamak için bunlardan 6 adet yapabilirsiniz.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kağıt bardaktan oyuncaklar resimli
    çok sevimlilerr emeğine sağlık canım

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: kağıt bardaktan oyuncaklar resimli

buda diğerleri gibi güzeldi.emeğine sağlık canım

kağıt bardaktan oyuncaklar resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlkbahar Resimli Duvar Kağıtları

İlkbahar Resimli Duvar Kağıtları

İlkbahar İle İlgili Duvar Kağıtları İlkbahar Resimleri İlkbahar Duvar Kağıtları Bahar geldi ama baharı evinizin duvarlarında yaşamak istiyorsanız, size ilkbahar duvar kağıdı modellerini paylaşıma açıyoruz. Duvar kağıdını değiştirmek isteyenler için, buyrun hepsi birbirinden şık duvar kağıtları burada!
  2. Kırmızı Gül Resimli Duvar Kağıtları

Kırmızı Gül Resimli Duvar Kağıtları

Kırmızı Gül Resimli Duvar Kağıtları resimleri istiyorum ve ayrıca şimdiden tşk ediyorum.
  3. Bebek Resimli Duvar Kağıtları

Bebek Resimli Duvar Kağıtları

Bebek Duvar Kağıtları En Güzel Bebek Duvar Kağıtları Bebek Duvar Kağıtları Resimleri Bilgisayarınızın arka planını süsleyecek birbirinden şirin bebeklerin resimlerinden oluşan duvar kağıtlarımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz melekler :) Eminiz siz de içlerindne en az birine bayılacak ve masaüstünüze indirivereceksiniz :D:D
  4. İlkbahar Resimli Duvar Kağıtları istiyorum

İlkbahar Resimli Duvar Kağıtları istiyorum

Merhaba arkadaşlar herkese keyif dolu ve neşe dolu bir c.tesi günü diliyorum ve sizlerden mümkünse benim için İlkbahar Resimli Duvar Kağıtları paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.
  5. Origami Sanatıyla Kağıttan Kuş Nasıl Yapılır ? (Resimli)

Origami Sanatıyla Kağıttan Kuş Nasıl Yapılır ? (Resimli)

Kağıttan Kuş Yapımı Kağıt Katlayarak Kuş Yapımı Origami Kuş Nasıl Yapılır Sevgili melekler, origami bildiğiniz üzere Japonların bulduğu ve geliştirdiği bir kağıt katlama sanatıdır. Bu sanat sadece çocukların değil büyüklerinde uğraştığı el becerisi ve zihinsel düşünme becerisine dayalı bir etkinliktir. Daha önce sizlerle videolu kağıttan hayvan yapımı adlı bir konu paylaşmıştık. Bu...

Sayfayı Paylaş