gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kağıt En Fazla Kaç Kere Katlanabilir?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kağıt, kaç kere katlanır, nasıl katlanır, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

Sevgili melekler,
    Hiç denediniz mi bilmiyorum?Çok ilginç ve gerçek..

Hepimizin günlük hayatta yaptığı birşey olan kağıt katlama hakkında gerçek bir bilgi… Hiç farkettiniz mi? Herhangi bir kağıt parçasını ne kadar büyük olursa olsun 7 defadan fazla ikiye katlayamazsınız. Denemeye başlayabilirsiniz…

büşra.shid bunu beğendi.
  2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu denemştm gerçekten de 7den fazla olmuyor :)

3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    :D evettt ..
    emegine saglik

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bunu 8 e katlıyodum 7 den sonrası zor oluo

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bugn bizm sınıfda biri 7 kere katladı

Kağıt En Fazla Kaç Kere Katlanabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir güvercin en fazla kaç yumurta yapar

Bir güvercin en fazla kaç yumurta yapar

Selam.Ben güvercin besliyorum ve buna yeni başladım.Acaba diyorum bir güvercin en fazla kaç yumurta yumurtlar ?
  2. Aşılama En Fazla Kaç Kere Yapılır ?

Aşılama En Fazla Kaç Kere Yapılır ?

Bu konu; aşılama en fazla kaç kere yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bebekl sahibi olmak isteyen çiftlerin uzun uğraşlar sonucunda başvurdukları yöntemlerden biri aşılamadır. Bebek sahibi olamayan çiftlerde en risksiz ve pratik yöntem olan aşılama da belli sayıya kadar yapılır. Bu deneme miktarını öğrenmek için buyrun bilgilerimize... Deneme sayısı uygulama...
  3. Aşılama en fazla kaç kere yapılır?

Aşılama en fazla kaç kere yapılır?

aşılama nedir,aşılama ile hamile kalanlar,kaçıncı aşılamada hamile kalınır,aşılama ile hamilelik,aşılama sonrası gebe kalanlar,aşılama hakkında bilgiler Aşılama tedavisi gebeliği kolaylaştırmak için yapılan bir uygulamadır. Aşılama genellikle açıklanamayan kısırlık nedeni ile veya hafif erken faktöründe yapılır. Hap (Klomifen sitrat) ile yumurtalar uyarılacak ise âdetin başlangıcı...
  4. Sezeryan doğum en fazla kaç defa yapılabilir?

Sezeryan doğum en fazla kaç defa yapılabilir?

Anne adaylarının en merak ettiği sorulardan biri de kaç kere sezaryen ile doğum yapabilecekleridir. Sezaryen yaptıktan sonra normal doğum önerilmediği için özellikle merak edilen bir konudur. Kaç sezaryenden sonrasının tehlikeli olduğu, sezaryenin riskleri gibi konular doktorlara oldukça yaygın şekilde sorulur. Özellikle de kadının ilk doğumuysa ve sezaryen doğum tercih ediyorsa ya da...
  5. Aşılama en fazla kaç kere yapılabilir?

Aşılama en fazla kaç kere yapılabilir?

Kadına verilen hap ya da iğnelerle her ay kendiliğinden oluşan bir adet yumurtanın sayısı iki ya da üçe çıkarılırken, erkeğin spermleri de özel bazı yöntemlerle yıkanıp hazırlanır. Böylelikle spermlerin hareketli olanları küçük bir hacimde yoğunlaştırılmış olur. Verilecek çatlama iğneleri ile yumurtaların çatlama zamanı da ayarlanarak hazırlanmış olan spermler rahim içersine özel bir plastik...

Sayfayı Paylaş