kağıt paradan örümcek yapılışı!!!

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

kağıttan şekillerin yapılışı kağıttan şekiller ve yapılışları hayvan yapılışı [​IMG]

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye

Ce: kağıt paradan örümcek yapılışı!!!
    Canım ellerine sağlık valla bunu denemeyi düşünüyorum :D

kağıt paradan örümcek yapılışı!!! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Örümcek işi şal yada örümcek tekniği nasıl örülür videolu anlatımı

şal nasıl örülür örümcek şal nasıl örülür örümcek yapılır örgü modeli yapılır Örümcek işi şal yapımı ile ilgili bulduğum iki video var arkadaşlarım onları sizlerle paylaşmak istedim. VİDEO 1 VİDEO 2
  2. Bozuk Paradan Yapılan Şekiller

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Örümcek Bileklik (Yapılışı ile Anlatımlı)

kristal boncuk örme bileklik yapılışı boncuk bileklik yapılışı boncuktan bileklikler ve yapılışları Örümcek bileklik Malzemeler * Misina 40 adet 6 mm. oval kristal * Dizi kum boncuk * Klips * Halka Yapılışı 1) Başlangıç olarak 6 adet kum boncuğun birbiriyle çaprazlanır. 2) Elinizde bir tarafa sırasıyla 5 adet kum boncuk, 1 adet kristal boncuk, 6 kum boncuğu yerleştirilir. Diğer...
  4. Ebruli Örümcek Şal Yapılışı

örümcek şal örneği örümcek şal nasıl yapılır örmümcek şal yapılışı Kısa mesafelerde hemen üstümüze aldığımız ya da mantomuzun kabanımızın üstüne attığımız pek çok modelde yapılmış harika şal örnekleri var melekler :) İşte bunlardan birisi örümcek şal örneğini sizlerle paylaşıyoruz.. :) Malzeme: Moher Speclal Ebruli Renk No: 80472 (2 yumak) Tığ No: 4.5 Örgü Şekli: Fıstık, sık...
  5. Üçgen Örümcek Motifli Şal Örneği Yapılışı

örgü şal örneği örümcek şal örneği örümcek üçgen şal Örümcek örnekli üçgen şal modelinin yapılşını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Bu soğuk havalarda sizi sıcacık tuttuğu gibi hoş bir görünüm de sergileyecek olan bu güzel şal bakalım nasıl yapılıyormuş :) Örgüye on zincir çekerek başlayın, zinciri uçlarından birleştirerek halka yapın. Üç zincir çekin, tığa ip dolayın, halkanın içine...
  6. Ramazan'da Pideyi Kaç Paradan Yiyeceğiz ?

ramazan pidesi fiyatı ramazan pidesi kaç para ramazan pidesi Sevgili melekler, Ramazan ayına ve dolayısıyla da oruç tutmaya sayılı günler kala vatandaşın Ramazan'da ki en büyük ağız tadı geleneksel ramazan pidesi fiyatları da belli oldu. Ankara ve İzmir'de 1 TLden satılacak olan ramazan pidesi için İstanbul'da henüz bir rakam belirlenmedi. İşte haberin detayları.. Büyükşehirlere Ramazan...
  7. samsung galaxy s4 kaç paradan satılacak ?

Samsung galaxy s4 yeni ilgi alanım ve teknolojik yeniliklere bayılıyorum. Takip etmeye çalışıyorum ama biraz geride kalıyorum çünkü fiyatlar fena. Korka korka soruyorum size galaxy s4 fiyatı ne olacak ?
  8. Ramazan Pidesi Kaç Paradan Satılacak?

ramazan pidesi fiyatı 2014, ramazan pidesi, pide kaç para Sevgili melekler, mübarek Ramazan ayı yaklaşıyor. Ramazan ayının simgesi mis gibi pideler fırınları ve sofralarımızı süsleyecek. Ramazan ayında satışa sunulacak olan pidelerin fiyatını merak edenler için işte pide fiyatları haberimiz... Başkent Ankara için 300 gramlık Ramazan pidesinin fiyatı 1,5 lira olarak açıklandı. Geçen...
  9. İstanbul'da Pide Kaç Paradan Satılacak 2014

istanbul pide fiyatı, pide kaç para, 2014 pide fiyatı Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde Ankara için pide fiyatları açıklanmıştı. İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ISTESOB) Başkanı Faik Yılmaz da İstanbul'da pidenin kaç paradan satılacağı bilgilerini paylaştı.Yılmaz, geçen yıl ki fiyatların değişmediğini söyledi. Buna göre 300 gr. Ramazan pidesi 1.5 lira olarak satılacak....

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kağıttan örümcek nasıl yapılır