gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kağıt reçete artık kullanılmıyor mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam.Ben sormak istiyorum kağıt reçete artık kalktımı? Hayır doktora falan gitme durumumuz olursa madara olmayalım yani :D

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kağıt Reçete olayına 15 Ocaktan itibaren kağıt reçete kullanılmayacak bu güzel haberi sizlerle paylaşıyoruz..
    E-Reçete uygulaması bugünden sonra zorunlu hale getiriliyor... 15 Ocak tarihinden itibaren kağıt reçeteler tarihe karışacak. İstisnalar dışında doktorlar kağıt reçeteye ilaç yazamayacak. Doktorlar, reçetelerini sadece elektronik ortamda yazacak.

MaWiM bunu beğendi.
  3. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    aynen yaa geçenlerde banada reçete değil ama bir kağıt verdiler orda benim bilgilerim vardı meğerse reçeteymiş hahahaama ilaç ismi yazmıyodu ekranda eczacı görüyormuş

TİTAN bunu beğendi.
  4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

iyi olmadı pek bazen bazı eczacılar benzerı dıye baska ılaclar verıyolar bende sureklı receteye bakıp okuyodum aynısı versınler dıye sımdı ben goremıycem ıstedıklerı ılacı bıze verıcekler orası koru bıraz :/

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Burada eczacılar ilacı verirken muadilini veriyorum olur mu diye hep uyarırlar, sana söylemiyorlar mı mavi :S

Burada epeydir başladı o işlem lavi :tik:

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Evet burada da uzun süredir barkot sistemi bir reçete veriyorlar normal reçete yakında tirihe karışacakmış...

7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bazıları sormuyolar bı kac kere karsılastım boleben dr sorarım ne ılac yazmıs dıye inş karsıma aksı dr cıkmaz :D:D

kağıt reçete artık kullanılmıyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Size artık zaman ayırmıyor mu?

Size artık zaman ayırmıyor mu?

Onunla artık eski güzel günlerdeki gibi sinemaya gitmiyor, yemeğe çıkmıyor hatta yürüyüş bile yapmıyorsunuz... Peki bunun sebebi gerçekten zamansızlık mı, yoksa ortada gerçekten bir sorun mu var? Eğer uzun süreli bir ilişkinin içindeyseniz, ilişkiniz bir düzene oturmuş ve bunun sonucu olarak da biraz monotonlaşmış olabilir. Sorumluluklar paylaşılmış, güzellikler yaşanmış, kavgalar edilmiş,...
  2. Reçete

Reçete

Rüyada reçete görmek , hafif bir hastalığa yakalanacağınızın işareti olarak kabul edilir. Rüyada reçete görmek, hafif bir rahatsızlık geçireceğinize işaret olarak yorumlanır. Rüyanizda elinizde bir reçete ile bir eczaneye girdiginizi görmeniz, önemli bir isiniz için bir bilgine basvurarak bilgi danisacaginiza delalet eder. Reçete ile ilaç aldiginizi görmek, isiniz için bir formül buldugunuzu...
  3. Tırnaklarınıza ReçeTe

Tırnaklarınıza ReçeTe

Tırnaklarınız yumuşak veya kırılgan mı? Belki kötü bir alışkanlık sonucu tırnaklarınızı sürekli kemiriyorsunuz. Belki de tırnaklarınız sararıyor. Sorunların tümü için çözüm yolları var... Kırılgan tırnaklar Saç gibi, tırnaklar da genel sağlık durumunun yansımasıdır. Sık kırılan tırnaklar, çoğunlukla vücuttaki bir eksikliğin (genellikle yağ) göstergesidir. Tırnaklarınız susuz kalmış...
  4. E-Reçete Uygulaması Başlıyacakmış duydunuz mu?

E-Reçete Uygulaması Başlıyacakmış duydunuz mu?

Arkadaşlar duydunuz mu E-Reçete Uygulaması Başlıyacakmış bu konuda hiç haber ya da bilginiz var mı varsa lütfen benimlede paylaşın.
  5. Yağlı Kağıt Kanserojen Madde İhtiva Ediyor mu?

Yağlı Kağıt Kanserojen Madde İhtiva Ediyor mu?

Bu konu; Yağlı Kağıt Kanserojen Madde İhtiva Ediyor mu konusu haklkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sürekli mutfaklarımızda kullandığımız yağlı kağıtlar son derece kullanışlı oluyor. Bu sayede tepsiler batmıyor ve onları temizlemekle uğraşmıyoruz. En çok kullanılan marka da bildiğiniz gibi koroplast. Ancak bazılarımızın aklına bu kağıtların zararlı olup olmadıkları sorusu da...

Sayfayı Paylaş