gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

kağıt uçak nasıl yapılır!

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

kağıt uçak nasıl yapılır! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kağıttan Uçak yapımı çocuklarımızı sevindirelim

Kağıttan Uçak yapımı çocuklarımızı sevindirelim

kağıttan uçak yapımı kağıt uçak yapımı ucak kağıttan gemi Heeeey gidi gençlik günleri heeey kağıttan uçaklar yapardık ta bu kadar sükselisini beceremezdik arkadaşlarım. Şimdi hep birlikte bebişlerimize caaanım evlatlarımıza harika bir uçak yapıyoruz. Üzerinede tek rakibimiz THY yazmayı unutmayın :D:D Aşağıdaki resimleri takip ederek yapabilirsiniz meleklerim hadi bakalım. Evet bitirdi...
  2. Kağıttan kapı süsü nasıl yapılır ?

Kağıttan kapı süsü nasıl yapılır ?

oda süsleri nasıl yapılır kapı süsleri nasıl yapılır kapı süsü bebek süsü kağıttan süsler Kapı süslerini seven hanımlar için basit ve fazla malzeme gerektirmeyecek bir kapı süsü yapılışı. Sade ve hoş görünümlü bu kapı süsünü kendi elinizle,eviniz için yapmak istermisiniz? İsterseniz eğer bu kapı süsü yapılışıyla sizler için burada...
  3. Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl  Yapılır? (Videolu Anlatım)

Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

origami hayvan yapımı origami nasıl yapılır resimli anlatım origami, kağıttan hayvan nasıl yapılır, kağıt katlama, teknikleri, çeşitleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Bir dönem ,daha bizler çocukken ,origami- japon kağıt katlama sanatı çok meşhur olmuştu.Televizyonlarda konuyla ilgili çocuk programları olur,bütün çocuklar o saatlerde ellerinde...
  4. Origami Sanatıyla Kağıttan Kuş Nasıl Yapılır ? (Resimli)

Origami Sanatıyla Kağıttan Kuş Nasıl Yapılır ? (Resimli)

Kağıttan Kuş Yapımı Kağıt Katlayarak Kuş Yapımı Origami Kuş Nasıl Yapılır Sevgili melekler, origami bildiğiniz üzere Japonların bulduğu ve geliştirdiği bir kağıt katlama sanatıdır. Bu sanat sadece çocukların değil büyüklerinde uğraştığı el becerisi ve zihinsel düşünme becerisine dayalı bir etkinliktir. Daha önce sizlerle videolu kağıttan hayvan yapımı adlı bir konu paylaşmıştık. Bu...

Sayfayı Paylaş