gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

kagıt ve makas ikilisinin yarattıkları

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Sanatını sadece kağıt parçaları ve makasla icra eden, ortaya çıkan eserleri insanı hayrete düşüren, rengarenk kompozisyonlarıyla izleyenleri fantastik bir dünyaya çeken bir sanatçı Jen Stark.harika bunlarrrrr:second::second::second::second: [​IMG]

kagıt ve makas ikilisinin yarattıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makas

Makas

Hakla batılın arasını ayıran kimseye, çocuk ve hizmetlilere, insanların arasını bulan kimseye, Elinde bir makas bulunduğunu görmek, bir çocuğu daha olmasına, ana bir erkek kardeşe, bekar için evlenmeye, binitinin (hayvan, otomobil vb.) çoğalmasına, Gökteen makas indiğini görmek ömrün sona ermesine, İnsanların makasla sakallarını yahut elbiselerini kestiğini görmek onların gıybetini yapmaya ya...
  2. kagıttan yapılanlar

kagıttan yapılanlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kagıttan agaclar

kagıttan agaclar

Muhtemelen dünyanın yakın gelecekte susuz kalma gerçeğiyle yüzleşecek olması içini acıtan ve ağaçlar kesiliyor diye gazete okumayan, kağıt kullanmayan kişilere yönelik Japon tasarımcı Yuken Teruya'dan ağaçlardan elde edilen tuvalet kağıtlarını, duvar kağıtlarını, kitapları ve gazeteleri kullanmayan kişileri düşünerek yapmış olduğu bu çalışmayı sizlerle paylasıyorm
  4. Bir makas ve bir kutu ilaç

Bir makas ve bir kutu ilaç

Bir makas ve bir kutu ilaç. Tercih sözkonusu olduğunda hiç düşünmemiştim hangisini seçeceğimi ama işte o an bir kutu ilaca baktım baktıkça kendimi değil geride bıraktıklarımı düşündüm. Ne yaparlardı tek tek bütün tanıdıklarımı düşündüm. Ölüm haberimi aldıklarında ne yapacaklardı. Görmek isterdim kimin ne kadar üzüldüğünü ama şuna emindim ki üzülmeyen bir tek insan olmazdı tanıdıklarımın...
  5. Miyomların gebelikte yarattığı riskler nelerdir?

Miyomların gebelikte yarattığı riskler nelerdir?

Kadınlarda yaygın şekilde etkili olan miyomlar, gebelik döneminde de ortaya çıkabilir. Miyomlar bu dönemde büyüme gösterdiklerinde, gebeliğin olumsuz etkilenmesine neden olabilir. Doğum kanalının tıkanmasına ve doğumun sezaryenle yapılmasına yol açabilir. Özellikle rahim kanalında ya da ağzında miyom tespiti yapıldığında, sezaryen kararı alınır. Bu pozisyonda olan miyomlar sezaryen sırasında...

Sayfayı Paylaş