gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kağıthane-Beşiktaş Metro Hattı Nereden Geçecek?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kağıthane-beşiktaş, metro hattı, nereden geçecek, güzergahı, ne zaman açılacak, ile ilgili bilgiler burada melekler

Yeni bir metro hattıyla İstanbul trafiği biraz daha rahatlayacak melekler :)

Haberi aynen ekliyorum;

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Beşiktaş-Kağıthane arasında hizmet verecek metro inşaatına başlayacaklarını söyledi. Topbaş, "Bu projenin tamamlanmasıyla Kağıthane'den çıkan bir insan rahatlıkla Dolmabahçe'ye erişebilecek. " dedi.

İBB Başkanı Kadir Topbaş, Kağıthane Has Bahçe'de "Kağıthane Merkez Parkı, Sadabat göl çevresi ve mesire alanı düzenlemesi, Kağıthane içme suyu arıtma tesisi ek ünitesi ve Kağıthane cirit, futbol ve güreş alanı düzenlemesi"nin toplu açılış törenine katıldı.

Törene Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul Milletvekili Adayları ile Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve İSKİ Genel Müdürü Mevlüt Ural katıldı. Açılış töreninde söz alan Başkan Topbaş, Beşiktaş ile Kağıthane'yi birbirine bağlayacak metro hattının inşaatına başlayacaklarını belirterek, Kağıthane'den çıkan bir insanın rahatlıkla Dolmabahçe'ye erişebileceğini kaydetti. Kağıthane'ye metronun gelişini büyük bir hamle olarak nitelendiren Topbaş, "Silivriden çıkan bir insan, Beykoz'a, Sarıyer'e, İkitelli'ye Olimpiyat Stadı'na ulaşacak. " diye konuştu. (İSTANBUL CİHAN)

Kağıthane-Beşiktaş Metro Hattı Nereden Geçecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beşiktaş

Beşiktaş

bjk duvar kağıtları beşiktaş kartal duvar kağıtları besiktas resmi Beşiktaş BJK Beşiktaş Beşiktaş.... Herkese ve herşeye inat beşiktaş !!!
  2. İstanbul'da Yapılması Planlanan Metro Hatları

İstanbul'da Yapılması Planlanan Metro Hatları

2011, istanbul, yapılması planlanan metro hatları, nereden geçecek, nereye yapılacak, ile ilgili bilgiler burada melekler İstanbul'un korkunç trafiğine karşı devletin yağtığı metro hatları çok iyi oldu melekler :) Hiç olmazsa trafikte fazla takılmadan ivedi bir şekilde insanlar gidecekleri yerlere yetişebiliyorlar :) Ama nedense metro da yapıldığı halde İstanbul'da ki trafik yoğunluğu...
  3. beşiktaş

beşiktaş

zenci çocukların yaşamı
  4. İstanbul'da metro geçecek semtler

İstanbul'da metro geçecek semtler

İstanbul'da metro geçecek semtler hangi semtler bu konuda bilginiz var mı
  5. Kağıthane Devlet Hastanesi Nerede biliyor musunuz?

Kağıthane Devlet Hastanesi Nerede biliyor musunuz?

Arkadaşlar benim önümüzde ki hafta içinde Kağıthane Devlet Hastanesine gitmem lazım ama nerede olduğunu bilmiyorum aranızda Kağıthane Devlet Hastanesi Nerede bilen varsa bana yazsın lütfen.

Sayfayı Paylaş