gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kağıtla Şişe Kapağı Nasıl Açılır?(video)

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şişe kapağı, nasıl açılır, kağıtla şişe nasıl açılır, videosu, enteresan bilgiler, ile ilgili bilbiler burada melekler Sevgili melekler,
    Diyelim pikniğe gittiniz.Birkaç şişe içecek aldınız.Ama o ne?Açacağınız yok!

Endişe etmeyin ,bir parça kağıt işinizi görür.Nasıl mı?

İşte böyle;

büşra.shid bunu beğendi.
  2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle işe yarar faydalı paylaşım teşekkürler :)

Kağıtla Şişe Kapağı Nasıl Açılır?(video) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şişe kağıtlarına örgü

Şişe kağıtlarına örgü

şişe kılıflarına örgü - şişe kılıfları - şişeleri süsleme
  2. Şiş ile Lif Örerken Püskül Nasıl Yapılır?(Video)

Şiş ile Lif Örerken Püskül Nasıl Yapılır?(Video)

lif modelleri ve yapılışı lif nasıl örülür video örnekleri ve yapılışı video modelleri videolu püsküllü Sevgili melekler evimde kullandığım liflerin azaldığını görünce lif örmek istedim.En sevdiğim lif modelleri ise şişle örülen püsküllü liflerdir.Yalnız ipi şişleri elime alınca farkettim ki bu püsküllerin nasıl yapıldığını hatırlayamıyorum.Benim gibi siz de hatırlayamıyorsanız buyrun size...
  3. sıkışan kavanoz kapağı nasıl açılır yardım

sıkışan kavanoz kapağı nasıl açılır yardım

Deli olacam, zorlaya zorlaya bıçakla açtım ama sormak istiyorum aklıma gelmişken, sıkışan kavanoz kapağı kolayca nasıl açılır ?
  4. Sıkışmış Kavanoz Kapakları Nasıl Açılır?

Sıkışmış Kavanoz Kapakları Nasıl Açılır?

Bu konu sıkışan kavanoz kapaklarını açmanın yollarına yer vermektedir. Hepimizin mutfağında ve dolabında mutlaka kavanozlu ürünler vardır. Bazen bu kavanozlu ürünlerin kapaklarını açmakta epey bir zorluk yaşarız. İnsanı oldukça sinir eden bu durumdan kolaylıkla kurntulabilir ve sıkışan kavanoz kapağını rahatlıkla açabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem oldukça basit ve etkili. Eğer sizinde...
  5. Şişmiş Ayaklardan Nasıl Kurtulacaksınız?

Şişmiş Ayaklardan Nasıl Kurtulacaksınız?

Bu sayfa; Şişmiş Ayaklardan Nasıl Kurtulacaksınız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her organımızın önemi ayrı ve tartışılmaz. Ancak sabahtan akşam yatana kadar bizi taşıyan ayaklarımızın da ne kadar büyük bir iş yaptığını unutmayın ve onların bakımını ihmal etmeyin. Tüm gün boyunca koca bir vücut yükünü taşıyan ayaklar şişebilir. Eve kendinizi atıp, ayakkabılarınızı...

Sayfayı Paylaş