gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

kağıtları çöpe atmadan önce buraya bir göz atın

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] El becerinizi kullanarak evinizdeki artık kağıtları değerlendirmeye ve not kağıtlarınızı bir düzen içinde saklamaya ne dersiniz?

Her şey yerli yerinde
    Yemek tariflerinizi yazdığınız kağıtla*rı ya da yemek kitaplarınızı düzenli bir şekilde saklamak istiyorsanız kendi ellerinizle süsleyeceğiniz bir sepet yardımınıza koşacak. Sepeti dekore etmek için renkli fon kartonlarından parçalar kesin ve bu parçala*rı üst üste yapıştırarak etiketler oluşturun. Dekoratif yapay kelebekler ya da dilediğiniz bir objeyle etiketleri süsleyin. Delgeçle açacağınız delik*ten geçireceğiniz kurdele ya da raf*yayla etiketleri sepetlerin kenarına bağlayın. Artık yemek tariflerinizi düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Renkli defterler
    Evinizdeki, yaptığınız işten artakalmış yapışkanlı folyo ya da duvar kağıtlarını değerlendirmek istiyorsanız, bunlar*la not defterlerinizi kaplayabilirsiniz. Kağıtları dilediğiniz boyda kesin ve or*tadan ikiye katlayın. Ardından defterin en üstteki sayfasını bu kağıtla kaplayın. Defterin ortasından geçirdiğiniz kurdeleyi üst kısımda bağlayın. Dilerseniz bu şirin not deflerini sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz.

Sıra dışı bir notluk
    Strafordan yapılan bir balkabağı, biraz tel ve mandalla masaüstünüz için sevimli bir notluk tasarlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle mandalları tellerin ucuna takın ve telleri bükerek mandalları sabitleyin. Hazırladığınız minik notlukları kabağın uygun bölümlerine yerleştirin. Artık notlarınız kaybolmayacak!

kağıtları çöpe atmadan önce buraya bir göz atın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tatlıses öyle bir tokat attı ki!

Tatlıses öyle bir tokat attı ki!

Seda Sayan neye uğradığını şaşırdı. Sibel Turnagöl'ün 'Keyf-i Sibel' programına konuk olan Seda Sayan, İbrahim Tatlıses'ten 'Yorgun' isimli film için yediği okkalı tokatın hikâyesini anlattı. Televizyon gazetesinin haberine göre söz konusu sahne öncesinde İbrahim Tatlıses'in yönetmen Kaya Ererez ile anlaştığını söyleyen Sayan şöyle konuştu: "Kaşık kadarım. İbrahim tokadı atacak, ben de...
  2. 2011 şık platformlar burada kızlar kesinlikle bir göz atın harikalar ben çok beğendim

2011 şık platformlar burada kızlar kesinlikle bir göz atın harikalar ben çok beğendim

2011 ayakkabılar,2011 ayakkabı modelleri,bayan ayakkabı modelleri,2011 platform ayakkabılar,leopar desenli platformlar
  3. ilginç yazılar mutlaka bir göz atın !!!!

ilginç yazılar mutlaka bir göz atın !!!!

:> Eğer insanlar maymunlardan geldilerse, neden hala maymunlar var? Eğer bir adam bir ormanın ortasında tek başına konuşuyorsa söylediklerinin yanlış olduğundan söz edilebilir mi? Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi? BU SORULAR HAKKINDA FİKRİ OLANLARI BEKLİYORUM.
  4. Ev'lenmeden Önce Mutlaka Göz Atın Melekler.....

Ev'lenmeden Önce Mutlaka Göz Atın Melekler.....

Ev'leceklere Öneriler Ev'leceklerin Dikkatine Hem evleniyor hemde ev'leniyor musunuz ...:) İşte mutlaka okunması gereken öneriler paylaşıyorum sizlerle....Bu öneriler işlerinizi kolaylaştıracak emin olun...Hadi bakalım yeni gelin adayları kayınvalideden anneden yardım almadan eşinizle iyi işler başarın ...:)Evlenecek meleklerimize daha başka tavsiyelerimiz de var... Yeni Ev'leneceklere...
  5. Yatak Odanıza Gardrop Seçerken Buraya Göz Atmadan Seçim Yapmayın....

Yatak Odanıza Gardrop Seçerken Buraya Göz Atmadan Seçim Yapmayın....

Gardrop Seçiminde Öneriler Nasıl Bir Gardrop Seçimi Yapılmalı Yatak Odamız kadar yatak odamız için seçtiğimiz gardropumuz da sağlam yatak odamızla uyum sağlamalıdır...Peki gardrop seçerken nelere dikkat etmemiz gerekir...İşte gardrop seçerken dikkat edeceğimiz püf noktaları.... Yatak odanız için Gardrop seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken püf noktaları. Gardroplar stilleri,...

Sayfayı Paylaş