gebe
  1. fazıl

fazıl Forum Okuru

kah hastalığı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında fazıl tarafından paylaşıldı.

kah hastalığı benim7yaşiında bir oglum var kah. hastası daha önce hiç belirtileri olmadı biz onu dör yasın da farket tik ve doktora götürdük bu tanıyı koydular 3 senedi hidrokortisone kullanıyor suan iyi ama çok zayıf ve 13 aylık bir oglum daha var acaba odada bu hastalık tan varmı dok götürdük şuan bişey çıkmadı tam iki yaşın da belli olr diyorlar dogru mu acaba gene cocuk sahibi olusam cocugum öyle olur mu gene hele kız olur sa iki erkek çoçugum var birde kız istiyorum ama korkuyorum

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  3. martııı

martııı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim bir kızım var kah hastası ilk çocuğum yeni doğduğunda tanı konuldu uzun çünkü kılitoris bölgesi dışarda anne karnındayken cinsiyeti erkek olarak söylendi.hidrokortizon,astonin kullanıyor bunnu yanında tuz kaybıda var 1 hafta öncede sol yumurtalığında çıkışa doğru kist görüldü kist neden oluşmuş olabilir bizimki hastalığın ilerlemiş şeklimi bu hastalık gelecek hayatını nasıl etkiler kızım kolay kabul edebilir mi bunu ona nasıl kabul ettirebiliriz bu hastalıkla yaşamayı nasıl öğrenecek seçeceği mesleğide etkilermi ve bu hastalığın nedeni nedir tam olara?

kah hastalığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hastalık

hastalık

Hasta olduğunuzu gördüyseniz, geçici bir hastalığa yakalanacaksınız. Yakın bir akrabanızla tartışabilirsiniz. Ani kararlar almamaya özen gösterin.Kişinin tam tersi iyi olduğunu açıklar. Ama bazen olduğu gibi de çıkabilir.Rüyada hasta veya hastalik görmek iyi degil-dir. Çünkü dinde fesada isarettir. Hasta olup kisa zamanda iyiles-tigini gören, hasta ise iyilesir. Hastaligi geçip hemen evinden...
  2. Kadın Kahin Vanga  Dünyanın Beklediği Kehanet !

Kadın Kahin Vanga Dünyanın Beklediği Kehanet !

bulgar kain kahin vanga kahin kadın kain vanga kadın Selam Melekler, gözleri kör olan bu kadın kahinin dedikleri hem çıkıyor hem kafa karıştırıyor. 12 Eylül Amerika saldırısını 12 yıl önceden vermişti bu kahin. Hemen haberine geçiyoruz. Rusya dünyaya hakim mi olacak? Rusya, Hitler'in bile ziyaret ettiği ve 11 Eylül saldırılarını önceden haber veren Bulgar kahin Vanga'nın kehanetini...
  3. Koroner Arter Hastalığı (KAH)

Koroner Arter Hastalığı (KAH)

kah hastalığı Koroner Arter Hastalığı (KAH), kah hastalığı nedir, kah hastalıgı tedavi yöntemleri, kah hastalığı belirtileri, kah hastalığı hakkında Bu hastalığın hakkında biraz bilgi vermek istiyorum Melekler Koroner Arter Hastalığı (KAH) TANIM: Koroner arter hastalığı (KAH) genel bir terimdir ve koroner arterlerin her türlü patolojisini kapsar. KAH yapan çok çeşitli nedenler tablo...
  4. Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi randevu alma Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi randevu iptal etme Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi ulaşım bilgileri Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi telefon numarası Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi iletişim...

Sayfayı Paylaş