kah hastalığı

F

fazıl

Forum Okuru
kah hastalığı
kah hastalığı
benim7yaşiında bir oglum var kah. hastası daha önce hiç belirtileri olmadı biz onu dör yasın da farket tik ve doktora götürdük bu tanıyı koydular 3 senedi hidrokortisone kullanıyor suan iyi ama çok zayıf ve 13 aylık bir oglum daha var acaba odada bu hastalık tan varmı dok götürdük şuan bişey çıkmadı tam iki yaşın da belli olr diyorlar dogru mu acaba gene cocuk sahibi olusam cocugum öyle olur mu gene hele kız olur sa iki erkek çoçugum var birde kız istiyorum ama korkuyorum

benim bir kızım var kah hastası ilk çocuğum yeni doğduğunda tanı konuldu uzun çünkü kılitoris bölgesi dışarda anne karnındayken cinsiyeti erkek olarak söylendi.hidrokortizon,astonin kullanıyor bunnu yanında tuz kaybıda var 1 hafta öncede sol yumurtalığında çıkışa doğru kist görüldü kist neden oluşmuş olabilir bizimki hastalığın ilerlemiş şeklimi bu hastalık gelecek hayatını nasıl etkiler kızım kolay kabul edebilir mi bunu ona nasıl kabul ettirebiliriz bu hastalıkla yaşamayı nasıl öğrenecek seçeceği mesleğide etkilermi ve bu hastalığın nedeni nedir tam olara?

Geri