gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

KahKaha Fırtınasıııııı!!!!!!!!!

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

Kahkaha fırtınasına ne dersiniz sizler için derlenmiş komedi ötesi resimler.. [​IMG]

Gol mü oldu neee :gs bayrak:

Aaaaaa yavaş b[​IMG]
    e beni yiyecen.:f060:

Gözleriniz yerinden fırlıcak bunlar gibi :sütyen:

Ayyyy kapat kız tuhaf oluyorum :utan:

aman be bey amcaa sakinn sulu sulu vurma :bangin:

lann kim koydu burdakileri gecen gün yoktu :sinir:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Temmuz 2009
  2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    karıların memişler harika teşk paylasımın için

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Bence de en ilginç kadınlar

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Veyyyyy amca heralde maçı kesintisiz izlio galiba :hhh::hhh:

KahKaha Fırtınasıııııı!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağlatan kahkaha!

ağlatan kahkaha!

Bediüzzaman Hazretleri anlatiyor ; " Bir zamanlar Eskişehir hapishanesinin penceresinde oturmuştum. Karşidaki lisenin genç kızları, okulun avlusunda gülerek raks ediyorlardi. Onları, o yabancı Cennetlerinde cehennem hurileri hükmünde gördüm. Birden elli sene sonraki halleri bana göründü. Yani geçmişi gösteren sinemalar gibi, manevi ve hayali bir sinemada onların gelecekteki...
  2. kahkaha atacaksınız

kahkaha atacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kahkaha şanpiyonları

Kahkaha şanpiyonları

Kahkaha atarmısınız? Çünkü kahkaha atmak hele hele bu zamanda çok zor insanlar tebessüme bile hasret ama kahkahası hiç bitmiyenlerde vardır illaki.sizlerinde kahkahanız bol olsun :):tavik: Lindsay Lohan Britney Spears Heidi Klum Michelle Pfeiffer Jennifer Garner Piper Perabo Jennifer Love Hewitt Kristin Chenoweth
  4. Kahkaha Çiçeği Fotoğrafları

Kahkaha Çiçeği Fotoğrafları

Kahkaha Çiçeği Fotoğrafları Kahkaha Çiçeği Resim Galerisi Şahsen bu bitkiyi çok gördüm ama adının kahkaha çiçeği olduğunu bilmiyordum, yeni öğrendim :) Çok zarif bir çiçek, ben küçükken bu çiçekleri gelinliğe benzettiğim için gelin yapardım :) Uzun lafın kısası diyor ve sizleri kahkaha çiçeği resimleriyle başbaşa bırakıyorum Melek'ler. Çit sarmaşığıgiller familyasındandır....
  5. Sefa Doğanay'dan Kahkaha Tufanı

Sefa Doğanay'dan Kahkaha Tufanı

Sefa Doğanay Sefa Doğanay Haberi Sefayı Yetenek Sizsiniz den hatırayanınız vardır... SÜper bir yetenek bence...Yani ben ilgiyle izliyordum kendisini...Muhteşem tiplemeleriyle kahkaha attırıyordu bizlere....:D:D Yine çalışmalara devam demekki...Evet taklit taklit bir yere kadar ama değil mi?? İnsanlar buna gülüyorlar ama bir süre sonra sıkılacaklar aynı taklitleri görmekten...Sefa nın bu...

Sayfayı Paylaş