gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kahküllü saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kahkül saç modelleri kahküllü saç modelleri kahküllü şekilleri çocuk kahkül çocuklar için Bir çok kadın görüntüsünden sıkıldığında ve birden bambaşka bir imaja girmekden korktuğunda aklına ilk gelen acaba kahkül kestirsem mi olur: ve yüzüne nasıl bir kahkül kestireceğine dair düşünceye dalar.işte o düşünceye dalan kadınlar için kahkül modelleri...

2. sambade

sambade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ah banada yakışsada yapsm şöyle kahkül

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Gecen yil yaptirmistim kendime Kahkül :)

Hayatimda yapipte TÖVBE ettigim ILK sey sanirim :D:D:D

bir insana bukadarmi yakismaz yaa :hhh:

saol ***** :)

4. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    korka korka yaptırdım dar bi alnım olduğu için..ama çok olumlu tepkiler aldım..artık kahküllüyüm :) ilk model çok hoşuma giti bu arada çok tşk.ler bilgiler için..

5. öslemmm

öslemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylasım ıcın tesekkrlr ya benımde kahkülüm var ama bole fön falan yapmazsam kıvrılıo yaaa:D:D:D

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben istiyorum ama biraz korkuyorum kahkulum var ama modelı ni değiştirmek istiyorum kısaltmak bakalım korkuyorum ama yaptırcam

kahküllü saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Kahküllü Saç Modelleri

2010 Kahküllü Saç Modelleri

kahkül modelleri kahküllü saç modelleri 2010 kahküllü saç kahkül 2010 Saç modelinde kahkül geri döndü...Eğer kahkülün size yakıştığını düşünüyorsanız bu kahkül modellerini saçınıza uygulayabilirsiniz :tik: 504947
  2. 2014 Kahküllü Saç Modelleri

2014 Kahküllü Saç Modelleri

2014 kahkül modelleri, ünlülerin kahkül modelleri, kahküllü saç örnekleri Bir süre önce saç modasında yerini alarak birçok bayanın tercihi haline gelen kahkül saç modelleri 2014 yılında da yine yerini koruyarak saç modasında yer alacak. Ünlülerin de tercih ettiği kahküllü saçlar, kişinin yüz hatlarını yumuşatarak farklı bir imaja bürünmenizi sağlıyor. Bugünlerde saçlarınız da sizde bir...
  3. Kalın Kahküllü Saç Modelleri

Kalın Kahküllü Saç Modelleri

kahkül modelleri 2014, perçemli saç modelleri, perçem modelleri 2014 Saç modasının değişmeyen modellerinden perçemli saçlar 2014 yılında yine bayanların gözdesi olacak. Birçok ünlünün de saç kesim modelinde tercih ettiği kalın kahküllü saç kesim örneklerinden sizler için seçtiğimiz modelleri sunuyoruz. Sizde imajınız da bugünler de bir değişiklik düşünüyorsanız bu işe saçlarınızdan...
  4. 2014 Kalın Kahküllü Saç Kesim Modelleri

2014 Kalın Kahküllü Saç Kesim Modelleri

2014 kahküllü saç modelleri, 2014 kahküllü saç kesimleri, kahküllü saç kesim şekilleri Bir süredir saç modasın da yerini alan kahküllü saç kesim modelleri araların da birçok ünlünün de bulunduğu bayanlar tarafından çok tutuldu. Yüz hatlarını yumuşatan ve farklı bir hava veren kahküllü saçlar arasın da en çok tutulan modeller ise kalın kahküllü saç kesimleri oluyor. Sizlere eğer kendiniz ile...
  5. Kısa Kahküllü Saç Modelleri 2014

Kısa Kahküllü Saç Modelleri 2014

kısa kahküllü saç modelleri, kısa kahküllü saç kesimleri, kısa kahküller Evde saçlarınızın uçlarından alırken şu kahküle de bir el atayım deyip, Allah ne verdiyse dayadıysanız makası, muhtemelen bu acemiliğin neticesi olarak kısacık kahküllerle başbaşa kaldınız demektir. :) Sakın üzüntüye kapılmayın, zira bu sezon kısacık kesilmiş kahküller çok moda. Özellikle oval yüzlü bayanlara çok...

Sayfayı Paylaş