gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kahkülünüzü evde kendiniz kesin

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

saçınızı kendiniz kesin Saçınıza kahkü kestirmek istiyorsanız artık kuaföre gitmenize gerek yok...Kahkullu sac modeline sahip olmak istiyorsaniz boyle basit bir kesim icin kuafore gitmenize hic gerek yok. Sizin için resimli olarak anlatılan konudaki taktikleri uygularsanız çok hoş kahküllü saçlara sizde hemen sahip olabilirsiniz...:tik:

Ilk once alninizin ust kismindaki saclarinizi ters V $eklinde ayirarak bir tutam saci elinize alin. Bu a$amada saclarinizi islatmayin. Saclariniz kuru olursa kahkullerinizin uzunlugunu belirlemeniz daha kolay olur.

Kahkullu sac modeline sahip olmak istiyorsaniz boyle basit bir kesim icin kuafore gitmenize hic gerek yok.

Ilk once alninizin ust kismindaki saclarinizi ters V $eklinde ayirarak bir tutam saci elinize alin. Bu a$amada saclarinizi islatmayin. Saclariniz kuru olursa kahkullerinizin uzunlugunu belirlemeniz daha kolay olur.

2. kisiselbirintihar

kisiselbirintihar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bazen ben de kendim kesiyorum :D Tesekkürler :D

3. wish

wish Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben denedim ama olmadı=(bozuldu saçım='(

4. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yazık olmadıysa saclarında gitti. canım yha wish ingilizce bi kelime anlamıda mert. neden mert :)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

grçekten oluyomu olmuyomu?

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bi taktiğe benziyo ama ben cesaret edipte kesemem walla :)Emeğinize sağlık..

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben hep kendim kesiyorum gayet kolay.:)

8. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    bende anneme kestiriyordum:), şimdi birde kendim kesmeye çalışacam, paylaşım için teşekkürler

9. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben de önce kuaförde kestirdim sonra uzadıkça kendim kesiyorum:D:D

Kahkülünüzü evde kendiniz kesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kene

kene

rüyada kene ısırması Kene Aşağılık ve düşük karakterli düşmana, başkasının sırtından geçinen geçinen asalak kimseye delalet eder.Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, fit sokan ahbaptır.Rüyada kene görmek, arsiz, haysiyetsiz, yapiskan insanlarla yorumlanir. Kene hain, hasis bir düsmanla da yorumlanir. Rüyasinda kene toplayip attigini gören, malini yemek isteyen birini yanindan uzaklastirir. Bir...
  2. Kendi kahkülünüzü kendiniz kesin!

Kendi kahkülünüzü kendiniz kesin!

2010 senesindede devam edecek kahkül modasına şimdiden eğer kahkülünüz yoksa hazırlanın kızlar:tik: Hatta gidip bir kahkül için kuaförünüze para ödemeyin işte size şimdi kahkülünüzü nasıl kesebileceğiniz konusunda bilgiler vererek yardımcı olacam:) Kahkullu sac modeline sahip olmak istiyorsaniz boyle basit bir kesim icin kuafore gitmenize hic gerek yok. Ilk once alninizin ust kismindaki...
  3. Kendi pedikürünüzü evde kendiniz yapın

Kendi pedikürünüzü evde kendiniz yapın

Bakımlı olmayı seven ve bakımlı olmayı sevipte kuaförde harcayacak zamanı olmayan hanımlarımız için evde kendilerinin 5 adımda uygulayabilecekleri kolay pedikür önerileri... Ayak bakımı yapmak için en uygun zaman banyo sonrasıdır. Banyonun ardından cilt daha yumuşak, tırnaklar ise daha esnek hale gelir.Bu nedenle yapılacak tüm işlemler daha da kolaylaşır. 1. Ayaklarınızı on dakika...
  4. Kahkülünüzü Evde Kendiniz Kesin !

Kahkülünüzü Evde Kendiniz Kesin !

evde kahkül nasıl kesilir evde kahkül kesmek Artık saçınızda bir değişiklik yapmak istiyorsunuz ama kuaföre gitmek te içinizden gelmiyorsa melekler, ne duruyorsunuz ? Alın elinize tarak ve makas kahkülünüzü kendiniz kesin :) Evde kahkül kesmek zor diye düşünmeyin, biraz el yatkınlığı yeter. Evde kahkül nasıl kesilir diyenlere hem anlatım hem de videolu görseli aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.....
  5. Evinizde Kendi Saçınızı Kendiniz Boyayın

Evinizde Kendi Saçınızı Kendiniz Boyayın

Bu konu; evde saç boyama, evde nasıl boyanacağı konularında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçlarımız ister beyazlamış olsun ister olmasın, rengiyle oynamak her zaman hoşumuza gider. Bazen günün trendleri yakalamak için saçlarımızı boyarken bazen de can sıkıntısından havamız değişsin diye saçlarımızı boyayabiliriz. Eğer siz de saçlarınızın rengini değiştirmek istiyorsanız ve bunun...

Sayfayı Paylaş