gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kahpe hayatın masumiyeti

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. muratfortune

muratfortune Forum Okuru

Ce: kahpe hayatın masumiyeti
    ellerine saglık... güzel rersimler...

kahpe hayatın masumiyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masumiyet

Masumiyet

masumiyet
  2. Masumiyet :)

Masumiyet :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gülşen - Kahpe

Gülşen - Kahpe

Güzelim gel seninle Dağda bayırda gezelim Kararınca hava gel Bağda üzüm ezelim Uyutunca helalini Hatırla sakıncalı yarini Alırım ben vebalini İki cigara içelim Ağalar beyler gelseler Kalbimi kurşuna verseler Gidinin kahpesi deseler Gel de geleceğim Lekelendiğimi bilsem de Bile bile günaha girsem de Beni bir kalemde silsen de Öl de öleceğim Ha haninna oynama tek dur Ha haninna...
  4. Dj Akman - Kahpe Hayat

Dj Akman - Kahpe Hayat

hayat acı yasandı bu acıları ceken var mıdr bız cekıyoruz sıze soruyoruz crazy ossıe anlatsana sızı dınlıyoruz. bılıyorum dostum hayat acıdır hayatın kendısı var mıdr zor olsa bıle bunu yasamaktır yasamadan once bunu bılıyoruz gercek acıları bız cekıyoruz sıze anlatmaktan bız bıkmıyoruz zor olsa bıle bız yasıyoruz hayatın acısını bız goruyoruz dogmadan once bız batıyoruz ılerıye gıtmekte...

Sayfayı Paylaş