gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Kahreden karar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

İkizleriyle bindiği kano devrildi. Baba sadece birini kurtarabileceğini anladı ve kahreden seçimi yaptı. [​IMG]
    İngiliz Ian Clayton ikizleriyle bindiği kano devrilince birini kurtarmak için seçim yapmak zorunda kaldı. Talihsiz baba oğlunu kurtardı, ancak kızı akıntıya kapılarak kayboldu.
    İngiltere'de Edward ve Billie adlı ikiz çocuklarıyla eğlence için nehirde bindiği kano alabora olan Televizyon sunucusu Ian Clayton hayatının en zor kararını verdi.
    48 yaşındaki baba suda oğlu Edward'ı tutarak kurtarırken, kızı Billie'yi akıntı alıp götürdü. Kızının peşinden gitmek için Edward'ı bıraksa, oğlunun da boğulacağını anlayan baba en zor seçimini yaptı. Oğlunu tutup, kızının akıntıyla kaybolmasını izledi.
    Clayton, 2000'de gerçekleşen olay üstüne önceki gün dokuz yaşındaki kızının ölümüyle ilgili mahkemede ifade verdi. Clayton ağlayarak, "Uykumda hala Billie'yi kurtardığımı görüyorum" dedi.

hürriyet.com

Kahreden karar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehit olan Askerin Kahreden Mektubu

Şehit olan Askerin Kahreden Mektubu

şehit olan askerler askerin annesine yazdığı mektup şehit olan askerlerin resimleri bir askerin annesine yazdığı mektup askerlerimizin görüntüleri 'Rüyamda azraili gördüm, canımı almaya gelmişti' Hakkâri'de mayına basarak şehit olan Onbaşı Karaçor, teyzesinin kızına gönderdiği fotoğrafın arkasına, "Rüyamda Azrail'i gördüm, canımı almaya gelmişti" diye yazmış...
  2. Düşen uçakta kahreden iddia

Düşen uçakta kahreden iddia

Görüntülerde canla başla çalışan Hollandalı'lar gördük. Uçaktaki yaralıları çıkarıyorlardı. Ama kazazedelerin anlattıkları başka. Uçak kazasıyla ilgili çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre uçak düştükten sonra patlaması ihtimali nedeniyle tam 40 dakika kazazedelere yardım gitmemişti ve pilot Murat Sezer yaşıyordu... İddialar Airport Programının yapımcısı Güntay Şimşek'ten....
  3. İki kızın ölümünde kahreden gerçek

İki kızın ölümünde kahreden gerçek

Karne günü kaybolan iki küçük kızın cesedine ulaşıldı.. Araştırmalar sonucu acı gerçek ortaya çıktı. Karne günü kaybolduktan sonra cesetleri bulunan 8 yaşındaki Asliye Ayaz ve 13 yaşındaki Zeynep Varış’ın, eve dönüşte 1.5 liralık minibüs paraları kalmadığı için dereden geçmek isterken boğuldukları belirlendi. 22 Ocak'ta kitap almak için Saray Mahallesi'ndeki Temel...
  4. Şeytanı Kahreden Dua

Şeytanı Kahreden Dua

Merhaba Şeytanı Kahreden Dua varmış o dua hakkında bilgi istiyorum sizden
  5. koruma kararı

koruma kararı

merhaba ben 2 aylık evliyim evliliğimin 1. ayında eşimden şiddet görmem, eşimin beni zorla yanında tutması ve tehdit gerekçeleriyle eşim hakkında suç duyurusunda bbulundum ve o tarihten sonra ayrı yaşamaya başladık .ben şikayet dilekçemden 2 gün sonra pişman olup şikayetimi geri çekmek istedim ancak şikayette bulunduğum savcılık dilekçeyi merkeze gönderdiğini söyledi ve ben dilekçe yazıp...

Sayfayı Paylaş