kahrolsun terör!Şehidim rahat uyu..bunların hesabı sorulacak

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
kahrolsun terör!Şehidim rahat uyu..bunların hesabı sorulacak
Ben Bir TÜRKÜM !...

Ben;
Orta Asya'dan Türeyen, Anadolu'da Büyüyen, Avrupa İçlerine Yürüyen TÜRK'üm !
Ben;
Dağlarda Gemi Gezdiren, Taşlara Destanlar Kazdıran, Tarihi Baştan Yazdıran, TÜRK'üm !
Ben;
Adalete, Ben Mertliğe Örnekler Veren, Ölüm - Kalım Savaşına Gülerek Giden, Yeryüzünde Her Murada Eren TÜRK'üm !
Ben;
Sancaklara, Tuğlara Baş Eğdiren, Beylere, Paşalara Hil'at Giydiren, Kılıcını Üç Kıt'ada Gezdiren TÜRK'üm !
Ben;
Atilla'yı, Yavuz'u, Fatih'i Var Eden, Kralları, İmparatorları Kendisine Yar Eden, Düşmanına Dünyasını Dar Eden TÜRK'üm !
Ben;
Şahları, Sultanları Kul Edinen, Altınları, Elmasları Pul Edinen, İncili Kaftanları Çul Edinen TÜRK'üm !
Ben;
Zafer Rüyasını Görenlere Saç Yolduran, Hezimete Uğratıp, Ümitleri Solduran, Müzelerde Baş köşeleri Dolduran TÜRK'üm !
Ben;
Damarlarında Asil Kanın Aktığı Irkım, Benden Bahseder Destanım, Ağıtım, TÜRK'üm, Ben TÜRK'üm, Taa İliklerime Kadar
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'üm !..

Ya Siz Kimsiniz ?

Şehitler ölmez vatan bölünmez!!!!!

Cevap: kahrolsun terör!Şehidim rahat uyu..bunların hesabı sorulacak

:cry::cry::cry::cry:onlara en iyi cevabı bizi yaradan verecek bizde şahit olacağız inşallah kahrolsun pkk

Cevap: kahrolsun terör!Şehidim rahat uyu..bunların hesabı sorulacak

tl.jpg

Tüm şehitlarimize Allahtan rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum. Bilinsinki Türk milletinin soyu tükenmedikçe Bayrak inmez bu vatan asla bölünmez...

Benzer Diğer Konularımız !

Geri