gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kahvaltı Kulübü (filmden esinlenen bir oyun)

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Hani ünlü Breakfast Club var ya, cezaya kalan beş birbiriyle alakasız liselinin nasıl kahvaltı kulübünü ortaya çıkardığını, gençlerin görüntüleriyle yaşadıklarının arasında ne kadar fark olduğunu anlatan muhteşem film... Her bölümü bitirmeye çalışın, buna uğraşırken de önünüze gelen her yiyeceği toplamaya çalışın...

[FLASH]http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/thebreakfastclub_550400.swf[/FLASH]

Kahvaltı Kulübü (filmden esinlenen bir oyun) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk bir oyunsa; Oyun Bitti (!)

Aşk bir oyunsa; Oyun Bitti (!)

oyunsa oyun Söz vermiştin....Tutmayacağını bile bile..Ama niye?Madem ki bitecekti,madem ki gidecektin beni neden sevdin??Söylesene ey zalim sen beni neden sevdin?? Biliyordum ki...Baharda açan hayallerimin,kışın karlar altına gömüleceğini...Oysa ben biliyordum ne kadar sevsem de ve sevilsem de sonunda yine yalnız kalacağımı...Sonuçta bittim,tükendim sensizim şimdi... Seni ararken kendimi...
  2. kulübe

kulübe

Kulübe Basit malzemeyle yapılmış derme çatma bağ evi dünya hayatının geçiciliğine yürekten inanmış, kendini ahirete veren ve fakat dünyanın hakkını da dünyaya veren akıllı bir kimseye, Kulübe yanlızlığı tercih ederek manen olgunlaşmaya, insanların günlük işleriiyle fazla ilgilenmemeye, Bekçi yahut asker kulübesi huzur ve güvene, buralrda görülen aksaklık ve olumsuzluklar asayiş ve güvenliğin...
  3. kahvaltı

kahvaltı

l ½ Dilim ekmek l 1 tane katı pişmiş yumurta sarısı (İlk önce sarısının 1/8’ i ile başlanır ve her gün yavaş yavaş arttırılarak devam edilir) veya l 1 Çay kaşığıüzüm pekmezi l 2 çorba kaşığı taze meyve suyu l Tuzu alınmış bir parça beyaz peynir
  4. 2008 filmlerinden '' OYUN KİME?'' film tanıtımı

2008 filmlerinden '' OYUN KİME?'' film tanıtımı

oyun kime filmi oyun kime film Yönetmen: Joshua Michael Stern Senaryo: Jason Richman, Joshua Michael Stern Müzik: John Debney Görüntü Yönetmeni: Shane Hurlbut Oyuncular: Kevin Costner, Dennis Hopper, Kelsey Grammer, Paula Patton, Stanley Tucci, Judge Reinhold Tür: Komedi Yapım: ABD Dil: İngilizce "Oyum Kime?" Başkanlık yarışının kaderinin sıradan bir vatandaşın tek oyuna...
  5. bebeğinize nasıl bir kahvaltı hazırlıyorsunuz

bebeğinize nasıl bir kahvaltı hazırlıyorsunuz

Selam arkadaşlarım ben nazlı, bebeğimin yavaş yavaş ek besin zamanı geldi artık ben mamalardan vs tek düze verilen sütlerden vaz geçmek ve kahvaltı yaptırmak istiyorum. Allahtan iştahı yerinde bi bebek. Peki kızlar özellikle en önemli öğün olduğunu düşündüğüm sabah kahvaltıları için bebeğime neler verebilirim. Siz bebeğinize nasıl bir kahvaltı hazırlıyorsunuz ?

Sayfayı Paylaş