gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kahve dökülürse

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Üzerinize veya halıya kahve dökülürse, lekeyi soğuk suyla ıslattıktan sonra hemen birkaç damla gliserin ile çitileyin.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Kahve dökülürse
    teşekkürler adminim

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Kahve dökülürse

bilgi için teşekkürler emeğine sağlık canım

4. naz01

naz01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol yaa bi türlü geçiremiyordum bende kahve lekesini.

Kahve dökülürse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. günahlar dökülür!

günahlar dökülür!

Bütün azalardan günah dökülür Namaz için abdest aldığın zaman İki melek gelir yanında durur Sabah namazını kıldığın zaman. Gökten yere iner birçok melekler Meleklere hayran olur felekler Kabul olur elbet bütün dilekler Öğle namazını kıldığın zaman. Namazını kılar borcun ödersin Allah’ın emrini eda edersin İnşallah Cennete sen de gidersin İkindi namazın kıldığın zaman Cennet olur...
  2. kahve

kahve

(Coffea / Kaffee / Café / Coffee ) Vatani Afrika olan fakat bugün tropikal bölgelerde yetistirilen küçük boylu agaç ve agaççiklar. Kisin yapraklarini dökmez, çiçekleri beyaz, meyveleri 1-2 tohumlu olup kirmizidir. Yabânî olarak yetisen kahve agaçlarinin boylari 5-7 m oldugu hâlde kültür olarak yetistirilenlerin boylari 2-3 metreyi geçmez. Kahve agaçlarinin en iyisi Arabistan’da yetisenidir....
  3. Kahve

Kahve

(Coffea / Kaffee / Café / Coffee ) Vatani Afrika olan fakat bugün tropikal bölgelerde yetistirilen küçük boylu agaç ve agaççiklar. Kisin yapraklarini dökmez, çiçekleri beyaz, meyveleri 1-2 tohumlu olup kirmizidir. Yabânî olarak yetisen kahve agaçlarinin boylari 5-7 m oldugu hâlde kültür olarak yetistirilenlerin boylari 2-3 metreyi geçmez. Kahve agaçlarinin en iyisi Arabistan’da yetisenidir....
  4. kahve:)

kahve:)

hayatın anlamı yaşananlarda gizlidir.:)eğer hayatı keşfetmek isterseniz çevrenize ve yaptığınız işlerde hangi duygular içinde olduğunuza dikkatlice bir bakının... :) Her kahve aynı tadı taşımaz... Nerede içiyorsan, kiminle içiyorsan ona göre değişir... :):) *Sahilde oturduğun rüzgarlı bir sonbahar günü, en sevdiğin dostun ağlarken içtigin kahvenin tadı kederlidir... Kahve telvesine...
  5. Kadınların saçları neden dökülür :((

Kadınların saçları neden dökülür :((

Genelde erkekleri görmeye alışmışız kel olarak.Ama bu gidişle ben de öyle olacam sanırım.:( Saçlarım çok dökülüyor ve neden böyle oluyor anlamıyorum. Ne yapabilirm ki? Neden kadınların saçları böyle dökülür?

Sayfayı Paylaş