gebe
  1. sabiş79

sabiş79 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kahve falı bakılır

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında sabiş79 tarafından paylaşıldı.

kahve falı bakalım facebook kahve falı fala inanma falsız kalma diyenlerdenmisiniz.arayın kahve falınıza bakalım.memnunu kalacaksınız.:m.c:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Sitemizde ulu orta yerde msn adresi ve telefon numarası vermek yasak ve sizin güvenliğiniz açısından sakıncalıdır.O yüzden verdiğiniz telefon numarası tarafımca kaldırılmıştır.
    Bilginize
    *MaWi

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    slm sabis 79 kız banada bakarmısın kahve falıma ok merak ediyorum ?

4. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl bakıosun bnm falımada bakar mısın?

5. eflinece

eflinece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benim falıma da benim falıma da lütfennn :eller:

kahve falı bakılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Fincanına Nasıl Bakılır?

Kahve Fincanına Nasıl Bakılır?

Fincan sapından başlayarak hayali bir kutup, ekvator çizgisi ile ikiye yarılıp dört parça şeklinde elde edilir. Saatin akrep, yelkovanın dönme yönüne göre fala bakmaya başlanmalıdır. Hayali...
  2. Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

kahve falında melek görmek kahve falında peri falı peri falı nasıl bakılır resimli anlatım resimli anlatım Yoruldunuz. Sıkıldınız. Şöyle güzel okkalı bir türk kahvesini hakkettiniz değil mi? Hadi kahveyi içtiniz diyelim. Kahve içildikten sonra fal bakmamak olmaz. İnsanoğlunun bitmeyen merakı: Geleceği bilmek . Kahveyi fincanın hep aynı noktasından içmişsiniz. Fincan çoktan ters çevrilmiş...
  3. kağıt falına nasıl bakılır

kağıt falına nasıl bakılır

kağıt falı nasıl bakılır iskambil falı nasıl bakılır iskambil fali nasil bakilir video kartlarıyla fal Fala inanma falsız da kalma demişler:) Okadar çok fal çeşidi varki bunlardan biriside kağıt falı kızlar bakalım kağıt falı bizim için neler söylüyormuş:) Kartlar simgeler ne anlama geliyormuş birlikte öğrenelim bakalım:tik: Niyet falı açılırken bir deste oyun kağıdı kullanılır. Fakat el...
  4. Kahve Falı Bakılır

Kahve Falı Bakılır

kahve falı bakılır kahve falıma bakarmısınız falıma bakarmısın falında dua eden kadın falında gözyaşı Merhaba meleklerim sizlere MM olarak yeni bir hizmet sunuyoruz.Bundan sonra bu topic altında kahve falınıza bakacağım.Tabi her şeyde olduğu gibi bunun da bir takım kuralları ve kaideleri olacak.Öncelikle size kahve falından bahsetmek istiyorum... KAHVE FALI Geleneksel Türk Kavesi içimi...
  5. Kahve falı

Kahve falı

Falımın fotoğraflarını çektim iyi fal bakan biri falıma bakarsa çok sevinirim :) [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL]

Sayfayı Paylaş