gebe
  1. serapcan

serapcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kahve fali burdan baktirin

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında serapcan tarafından paylaşıldı.

kahve falında mevlana falda mevlana kahve falında görmek falı falda görmek arkadaslar ben baktirdim cok güzel bakim yapiyor biraz bekledim ama deger sizde baktirmak isterseniz buyurun baktirin
    www.meleklermekani.com
    bir tesekkürü hakettim herhalde esirgemeseniz sevinirim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Eylül 2008
  2. schoolofgoddess

schoolofgoddess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kahve fali burdan baktirin
    banada bakarmısınız

3. schoolofgoddess

schoolofgoddess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

serapcan kime baktırdın bende baktırmak istiyorum beklerim önemli deil,ama acilde ya çok sıkıldım bu aralar..

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bende ısterımmmm canımmmm

5. azra02

azra02 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nerden baktırılıyor

6. serapcan

serapcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaslar link vermistim ama yasakmis düzeltilmis google bedava fal yazin mutlaka görürsünüz baska türlü yardimci olamiyorum kurallara uymak lazim herkese bol sans

7. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler cnm

8. goncafül

goncafül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende baktırmak istiyorum şimdiden çok teşekkürler :Laie_23:

kahve fali burdan baktirin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Fali Yorumu

Kahve Fali Yorumu

kahve falı yorumları falda deve kahve falında deve falda ördek balık YORUMLAMA A ABAJUR : Aklinizda sizi mesgul bir is pozitif sonuç verecek. ADA : Hiç beklemediginiz bir paraya kisa sürede kavusacaksiniz. AGAÇ : Uzun vadeli ve mutlu bir yasam sizi bekliyor. AG : Çevrenizde sizi kandirmak isteyenler var. AHÇI : Bu günlerde yaptiginiz is neticesinde size mutlu luk getirecek. AHTAPOT : Bu...
  2. İskambİl Fali

İskambİl Fali

İSKAMBİL FALI İskambil kagitlariyla fal bakmak yüzyillardan beri ragbet gören bir usuldür. Ve nesilden nesile devredilen bir çok tarzlari vardir. Kartomani adini tasiyan iskambil falinda, fala tek basina bakmak ugursuzluk sayilir. Süje, yani falina bakilacak kimse, digeri de bakici, yani gelecegi okuyacak kimsedir. Kagitlari süje keser. Fala baslamadan önce, bir kagit süjeyi temsil amaciyla...
  3. Domİno Fali

Domİno Fali

DOMİNO FALI Domino ayda bir kez gerçeği gösterir. Standart bir domino takımıyla da fal bakılabilir. Nasıl mı? Domino taşları ters çevrilip karıştırılır. Sonra bir taş çekilir. Taş yorumlandıktan sonra yeniden kapatılıp karıştırılır, ikinci çekiliş yapılır. Aynı İşlemin ardından üçüncül taş çekilerek yorumlanır ve fal bitirilir. Eğer birinci ve ikinci taş aynıysa üç çekilişin dışında bir...
  4. Sayi Fali

Sayi Fali

SAYI FALI Astroloji gibi 'Numeroloji'nin temelleri de antik uygarlıklara, antik düşünceye dayanıp, Ortadoğu 'dan Batı 'ya uzanıyor, Pisagor ile gündeme gelen, Numeroloji ile Numerolog Syivie Vager e göre doğum tarihinden yola çıkarak karakter analizi ve hayatınızın akışını belirlemek mümkün. Nasılmı? İşte bunun formülü; Kişiliğiniz öğrenmek için (gün, ay ve yıl olmak üzere) tüm sayıları...
  5. Zar Fali

Zar Fali

zar fali zar falı Kehanet Zarlari :Zarlar araciligi ile kehanette bulunmanin kökeni antik çaglara kadar dayanmaktadir. Gelecekten haber verme sanatinin burada anlatilan sekli degisik bir eglence sekli olarak da kabul edilebilir. Isabet derecesine gelince; bu, tecrübe ile ortaya çikacak bir husustur. Yapilacak isleme gelince: Soru listesini gözden geçirdikten sonra kendinize bir tane soru...

Sayfayı Paylaş