gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kahve falımda uçurum şekli çıktı ne anlama geliyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kahvemi yapar içerim, sonra fincanımı kendim çevirir, kendi falıma kendim bakarım. Bugün yine içtim kahvemi falımda uçurum şekli gibi birşey gördüm. Başka birşeye de benzetemedim. Acaba uçurum kahve falında nasıl yorumlanmalı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Kahve Falında Uçurum görmek, tehlike getirebilecek bir davranışta bulunmaktır. Bu bir ikazdır son zamanlarda attığınız adımı oldukça dikkatli atmanız gerekmektedir. Aksi takdirde problemli bir hale gelebilir.

Kahve falımda uçurum şekli çıktı ne anlama geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Falında Görülen Kalbin Anlamı Nedir ?

Kahve Falında Görülen Kalbin Anlamı Nedir ?

Bu konu; kahve falında kalp görmek hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kahve falından vazgeçmeyen tiryaki meleklerimiz için kahve falında ki şekillerin anlamları konusunda bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bir önce ki sayfamızda verdiğimiz kahve falında hamile kadın anlamının ardından bu sayfamızda da kahve falında kalp görmek ne demek sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz.....
  2. Kahve Falında Köpek Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Kahve Falında Köpek Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Bu konu, kahve falında köpek görmek hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz, kahve falı bakmayı ve baktırmayı seven sayın misafirlerimiz, bir önce ki sayfamızda sizlerle paylaştığımız kahve falında görülen kalbin anlamı konumuzun ardından bu sayfamızda da kahve falında köpek görmek anlamı ne demek paylaşmak istiyoruz... Kahve Falında Köpek Görmek;sadakat bağlılık...
  3. falda timsah şekli çıktı ne demek

falda timsah şekli çıktı ne demek

Dün kardeşime fal baktım ve bir şekli timsaha benzettim. Kafam takıldı bu şekli nasıl yorumlamam gerek bir daha çıkarsa ?
  4. kahve falında tavşan şekli

kahve falında tavşan şekli

Kahve falı bakmayı çok seviyorum ve söylenenlere göre tutuyormuş da :) Geçen tavşan şekli çıktı tıkandım kaldım, hiçbirşey gelmedi aklıma , acaba tavşan nasıl yorumlanmalı kahve falında ?
  5. falımda uçurtma çıktı ne anlama geliyor ?

falımda uçurtma çıktı ne anlama geliyor ?

Geçen gün fal baktırdım, Arkadaşım uçurtma gördüğünü söyledi ve yorumlayamadı. O günden beri aklıma takıldı uçurtma nasıl yorumlanır acaba biliyormusunuz ?

Sayfayı Paylaş