gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kahve falında tavşan şekli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kahve falı bakmayı çok seviyorum ve söylenenlere göre tutuyormuş da :) Geçen tavşan şekli çıktı tıkandım kaldım, hiçbirşey gelmedi aklıma , acaba tavşan nasıl yorumlanmalı kahve falında ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Kahve Falında Tavşan Görmek Kısa süreli fakat mutlu bir ilişkiye delalet eder.Aynı zamanda kahve falında tavşan şekli çıkması yasak bir ilişkiyi işaret ile kedere,hüzüne işarettir.Tavşan yanında kadın şekli çıkarsa kadın tarafından aldatılmak erkek çıkarsa erkek tarafından aldatılmak olarak yorumlanır.

Bu aldatılma aşk veya maddi açıdan olabilir tavşanla beraber çıkan diğer şekillere bakılarak yorum yapılır.Kahve falınızda çıkan yavru tavşanlar ise memnun edici bir kazanca kavuşulacağına işarettir.Kahve falı bakarken koşan şekilde bir tavşan görmek arkadaşlarınızca oyuna geleceğinize işarettir.Çok iri kulaklı bir tavşan ise kahve falı bakanlarca dedikodu ile ilgili haberler alınacağına dair yorumlanır.Kahve falı bakarken tavşan görmek başka bir yoruma göre hareketli bir sürece girileceğini işaret etmektedir.

Tavşanın yanında köpek şekli çıkarsa bu ele geçen kısmetin başkası tarafından engelleneceğini ve kaybını sembolize eder.

kahve falında tavşan şekli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Falı

Kahve Falı

Tercihen şekerli kahve olmalıdır, iyice kaynatıldıktan sonra geniş ağızlı dik fincanlara yavaş bir biçimde köpüklü olarak dökülür. Ancak fincandaki telve az yada çok olur ise şekiller meydana gelemezler, telve şekillerin meydana...
  2. Kahve Falı Bakılır

Kahve Falı Bakılır

kahve falı bakılır kahve falıma bakarmısınız falıma bakarmısın falında dua eden kadın falında gözyaşı Merhaba meleklerim sizlere MM olarak yeni bir hizmet sunuyoruz.Bundan sonra bu topic altında kahve falınıza bakacağım.Tabi her şeyde olduğu gibi bunun da bir takım kuralları ve kaideleri olacak.Öncelikle size kahve falından bahsetmek istiyorum... KAHVE FALI Geleneksel Türk Kavesi içimi...
  3. Kahve falı

Kahve falı

Falımın fotoğraflarını çektim iyi fal bakan biri falıma bakarsa çok sevinirim :) [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL]
  4. Kahve falımda uçurum şekli çıktı ne anlama geliyor

Kahve falımda uçurum şekli çıktı ne anlama geliyor

Kahvemi yapar içerim, sonra fincanımı kendim çevirir, kendi falıma kendim bakarım. Bugün yine içtim kahvemi falımda uçurum şekli gibi birşey gördüm. Başka birşeye de benzetemedim. Acaba uçurum kahve falında nasıl yorumlanmalı ?
  5. Kahve Falı

Kahve Falı

sonunda buldummm :)

Sayfayı Paylaş