gebe
  1. mrkl

mrkl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kahve falından anlayan var mıı şunu yorumlayablrsenz sevinicem:)

Konu, 'Çöplük' kısmında mrkl tarafından paylaşıldı.

anlayan vrsa yorm yazblr mi [​IMG]

kahve falından anlayan var mıı şunu yorumlayablrsenz sevinicem:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Falı

Kahve Falı

Tercihen şekerli kahve olmalıdır, iyice kaynatıldıktan sonra geniş ağızlı dik fincanlara yavaş bir biçimde köpüklü olarak dökülür. Ancak fincandaki telve az yada çok olur ise şekiller meydana gelemezler, telve şekillerin meydana...
  2. rüya yorumlayabilen var mıı ???

rüya yorumlayabilen var mıı ???

kardeşim kuzenim ve ben kartepeye gidiyorduk her yer bembeyaz kar mükemmeldir kayacaktık üçümüz etrafta insanlar vadı fakat gökyüzü karanlıktı etrafta karanlıktı çok etkilendim ve kardeşim kayarken uçurum vardı oradan düşüyordu :( onu kurtarmak isiyordum uçurumdan sadece kar gözküyordu ve dediğim gibi hava karanlıktı yanlış hatırlamıyosram bir de gözkyüzünde yıldızlar vardı yorumlayan bir...
  3. Kahve falı

Kahve falı

Falımın fotoğraflarını çektim iyi fal bakan biri falıma bakarsa çok sevinirim :) [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL]
  4. kahve falında tavşan şekli

kahve falında tavşan şekli

Kahve falı bakmayı çok seviyorum ve söylenenlere göre tutuyormuş da :) Geçen tavşan şekli çıktı tıkandım kaldım, hiçbirşey gelmedi aklıma , acaba tavşan nasıl yorumlanmalı kahve falında ?
  5. Kahve Falı

Kahve Falı

sonunda buldummm :)

Sayfayı Paylaş