gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kahve Fincanına Nasıl Bakılır?

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Fincan sapından başlayarak hayali bir kutup, ekvator çizgisi ile ikiye yarılıp dört parça şeklinde elde edilir. Saatin akrep, yelkovanın dönme yönüne göre fala bakmaya başlanmalıdır. Hayali kutup çizgisinin sağ tarafında kalan şekiller pozitif semboller olarak yorumlanır, hayali kutup çizgisi sol tarafında kalan şekiller negatif semboller olarak yorumlanırlar. Hayali ekvator çizgisi üstünde kalan şekiller için olaylar kısa bir zaman sonra gerçekleşecek yorumu yapılmalıdır. Hayali ekvator çizgisi altında kalan şekiller için olaylar daha uzun bir zaman sonra gerçekleşecek yorumu yapılmalıdır.

2. peri_61

peri_61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb handanca devamlı aynı harfin çıkması ne demek acaba

Kahve Fincanına Nasıl Bakılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Tabağına Nasıl Bakılır?

Kahve Tabağına Nasıl Bakılır?

kahve falında tabağa nasıl bakılır kahve falında muhabbet kuşu falı muhabbet kuşu falda Kahve tabağının içindeki telveyi süzülür, tabak dik şekilde tutulur, gözümüzle dört parçaya bölmeliyiz. Şimdi de fincanda gördüğümüz şekilleri...
  2. Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

kahve falında melek görmek kahve falında peri falı peri falı nasıl bakılır resimli anlatım resimli anlatım Yoruldunuz. Sıkıldınız. Şöyle güzel okkalı bir türk kahvesini hakkettiniz değil mi? Hadi kahveyi içtiniz diyelim. Kahve içildikten sonra fal bakmamak olmaz. İnsanoğlunun bitmeyen merakı: Geleceği bilmek . Kahveyi fincanın hep aynı noktasından içmişsiniz. Fincan çoktan ters çevrilmiş...
  3. Kahve fincanları

Kahve fincanları

kahve fincanları fincan takımları kahve fincanı fincani fincanı resmi Kahve fincan modelleri , hepside birbirinden şık ve modası geçmicek modeller sizler için paylaşıyorum Melekler..
  4. Örgü kahve fincanlar

Örgü kahve fincanlar

Kahve fincanlarınızı süslemeye varmısınız? Bence hayır demeden önce bir düşünün ve bir gözatın:) hepside çok güzel gözüküyor. ee artık bir kahvenizide içmeye geliriz .. :D:D
  5. Dekoratif kahve fincanları

Dekoratif kahve fincanları

Biev kahve fincanları Kahve fincanı modelleri Bir çoğumuzun evinde vardır hala, camlı vitrinler. Eskiden tüm salon takımlarının vitrinleri camlıydı. O vitrinde misafirlik kadehlerimizi, bardakalrımız tepsilerimizi mufaza ederdik. Benim de gümüşlüğüm var ama ben kapağını camlı yaptırmadım. Aslında fincanlarım, bardaklarım çok dekoratif ama ben yinede sergileemyi sevmiyorum:) Ama misafir...

Sayfayı Paylaş