gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kahve Seçiminiz Karakterinizi Ele Veriyor!

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

karakter analizi, kahve seçimi, kahve çeşitleri
    Sevgili melekler, başlığı okuyup da "hadi canım" demeyin. Şu hayatta yaptığımız her türlü seçim mutlaka karakterimiz hakkında ipuçları verir. Buna kahve seçimimiz de dahil. Amerikan Mashable sitesi, kahve tercihlerine göre insanların karakterleri üzerine bir yazı yazmış. Yazı Amerikan menşeili olduğu için Türk kahvesi yer almıyor ancak artık hepimizin aşina olduğu kahve türlerinden birçok ipucu yakalamak ve karakterimiz hakkında bilgi almak mümkün...

kahve.jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Latte ♡ soguk kahve
    :deli:

3. eylul doğan

eylul doğan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bunların hepsini çok seviyorum. Hepsini de sık sık içiyorum. Sanırım ben sadece kahve içmeyi seviyorum ya da çok karışık bir insanım :) Ama illa birini seçecek latte derim. düşünceli ama kararsızmışım ona göre de :)

Kahve Seçiminiz Karakterinizi Ele Veriyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor

Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor

Meleklerim ayakkabınız sizi ele veriyor Seçtiğiniz ayakkabı tarzı karakterinizi ele veriyor. Bakın bakalım siz hangsisiniz:) Araştırmaların ortaya çıkardığı ilginç bir gerçek daha var. O da tercih ettiğiniz ayakkabı tarzının kişiliğinizin aynası olduğu. Öyle ki, erkekler ayakkabı konusunda en az kadınlar kadar takıntılı olduklarından, birlikte olacağı kadını ayakkabısına bakarak seçiyor....
  2. çantanız sizi ele veriyor

çantanız sizi ele veriyor

Arkadaşlar çantamızda taşıdıklarımız bizi yansıtırmış....Yapın testi....Görün sonucu.Buyrun melekler:) Çantanız sizi ele veriyor?
  3. Erkekler Sevdiği Renkle Karakterini Ele Veriyor

Erkekler Sevdiği Renkle Karakterini Ele Veriyor

erkeklerin hoşlandığı sorular erkeklerin en sevdiği saç rengi sevdiği saç rengi düşüncesiz erkekler en renk Melekleri herkesin sevdiği bir renk vardır... Şİmdi eşinizin sevgilinizin en sevdiği rengi öğrenin ve karekteri ile ilgili bilgi edinin.... Gerçeği sölemek gerekirse ben eşimin en cok hangi renkten hoşlandıgını blmiyorum ama gnellemeolarak erkek adam renkli takım tutmazz... yr siyah gok...
  4. El yazınız profesyonelliğinizi ele veriyor

El yazınız profesyonelliğinizi ele veriyor

El yazınız profesyonelliğinizi ele veriyor Grafolojide en az 300 farklı el yazısı örneğinden yola çıkılarak inceleme yapılıyor. Fakat yine de değişmeyen ve temel olarak nitelendirilen belli bazı göstergeler var. İşte bunlardan bazıları: Eğim: + El yazısının sağa doğru eğimi, kişinin iletişim yeteneğinin göstergesi olarak yorumlanıyor. Örneğin kişi daha arkadaş canlısı, yönlendirici,...
  5. Ellerimiz kişiliğimizi ele veriyor

Ellerimiz kişiliğimizi ele veriyor

Ellerimiz kişiliğimizi ele veriyor Hangi el tipi hangi mesajı veriyor? NP Grup Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi'nden Uzman Psikolog Zehra Erol, ellerin insanın iç ve dış dünyasını yansıttığını söyledi. Erol, "Eller, kişiliğinizin aynasıdır" dedi.Sosyal hayatta birçok durumda, insanlar gerçek duygularını gizlemek isteyebilir. Gerginlik, sinirlilik, mutluluk maskesini taşımaya...

Sayfayı Paylaş