gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kahve Tabağına Nasıl Bakılır?

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kahve falında tabağa nasıl bakılır kahve falında muhabbet kuşu falı muhabbet kuşu falda [​IMG] Kahve tabağının içindeki telveyi süzülür, tabak dik şekilde tutulur, gözümüzle dört parçaya bölmeliyiz. Şimdi de fincanda gördüğümüz şekilleri veya benzerlerini bu bölümler içinde aramaya sıra gelmiştir. Tabak falında da fincan falındaki gibi önce renge bakarak başlamalıyız. Tabağa konan telvenin şekline bakmalıyız, yalnız tabak falındaki yollar her zaman için aşağıdadır. Bu sebeple, çekim kurallarına göre uzanan bu yolların aynı fincan falındaki gibi yorumlanmamız gereklidir. Tabak falı fincan falındakileri bilgileri onaylamak içindir. Şayet fincan falındaki yorumları onaylamıyor ise niyet neticesindeki yorum çok uzun sürecek veya hiç olmayacak demektir.

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kahve Tabağına Nasıl Bakılır?
    patyaşımın için teşekkürlerrrr.. bende biğün ögrenebilirsemmm tüm melekleree bakıcammm sözüm söözz :))

3. DamLa NuR

DamLa NuR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kafaya koydum bende öğrenecem kahve falı bakmayı :D

4. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    payaşımın için teşekkürlerrrr

5. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım ii olmuş emeginize saglık

Kahve Tabağına Nasıl Bakılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Fincanına Nasıl Bakılır?

Kahve Fincanına Nasıl Bakılır?

Fincan sapından başlayarak hayali bir kutup, ekvator çizgisi ile ikiye yarılıp dört parça şeklinde elde edilir. Saatin akrep, yelkovanın dönme yönüne göre fala bakmaya başlanmalıdır. Hayali...
  2. Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

kahve falında melek görmek kahve falında peri falı peri falı nasıl bakılır resimli anlatım resimli anlatım Yoruldunuz. Sıkıldınız. Şöyle güzel okkalı bir türk kahvesini hakkettiniz değil mi? Hadi kahveyi içtiniz diyelim. Kahve içildikten sonra fal bakmamak olmaz. İnsanoğlunun bitmeyen merakı: Geleceği bilmek . Kahveyi fincanın hep aynı noktasından içmişsiniz. Fincan çoktan ters çevrilmiş...
  3. Kahve Falı Bakılır

Kahve Falı Bakılır

kahve falı bakılır kahve falıma bakarmısınız falıma bakarmısın falında dua eden kadın falında gözyaşı Merhaba meleklerim sizlere MM olarak yeni bir hizmet sunuyoruz.Bundan sonra bu topic altında kahve falınıza bakacağım.Tabi her şeyde olduğu gibi bunun da bir takım kuralları ve kaideleri olacak.Öncelikle size kahve falından bahsetmek istiyorum... KAHVE FALI Geleneksel Türk Kavesi içimi...
  4. Periler tarotuna nasıl bakılır

Periler tarotuna nasıl bakılır

peri tarotu nasıl bakılır peri falı tarot nasıl bakılır video melek kartlarına melek tarotu Deste tarotu, Celtic tarot, Aşıklar tarotu derken işte dünya çapında canlanan bir eski tarot yöntemi daha... Bu Tarot çeşidini size daha önce anlatmıştım... hatırlamak isterseniz.. hemen link ekliyorum.. http://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/153322-fairy-peri-tarot-destesi.html Bu...
  5. kahve falı bakılır

kahve falı bakılır

kahve falı bakalım facebook kahve falı fala inanma falsız kalma diyenlerdenmisiniz.arayın kahve falınıza bakalım.memnunu kalacaksınız.:m.c:

Sayfayı Paylaş