gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kahve Telvesiyle Peeling Yapın !

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kahve Telvesiyle Peeling cilt için peeling kahve telvesiyle cilt bakımı

Bayanların bir araya geldiklerinde içtikleri mis gibi Türk kahveleri sadece fal bakmaya yaramıyor melekler :) İçtikten sonra dipte kalan telve harika bir peeling malzemesi. İşte ayrıntılar :tik:

Sivilcelerin iyileşmesine rağmen ardında bıraktığı izler pek çok kişinin kabusu oluyor. Dr. Nihat Dik, bu lekelerden kurtulmak için her banyoda parmak kesesiyle peeling yapmanın faydalı olacağını söylüyor. Öte yandan haftada biriki kez kahve telvesi, limon suyu ve maden suyu karışımı ile cildin ovalanması da sivilce ve siyah nokta sorununda etkili oluyor. Ancak iltihaplı aknesi olanlar, bu tedaviyi yapmamalı.

Kahve Telvesiyle Peeling Yapın ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Telve

Telve

Rüyada kahve telvesi küçük bir sıkıntıdır.
  2. kahve telvesini değerlendirin!!!

kahve telvesini değerlendirin!!!

Bayramda eşe-dosta kahve pişirdiniz. Fakat kahvenin telvelerinide değerlendirmeyi unutmayın... "Bir bardak içmeden kendime gelemem" diyenlerdeseniz, her gün filtrede kalan kahveleri de çöpe atıyorsunuz demektir. Bu kahveleri geri kazanmanın yolları var. İşte ipuçları... Filtrede kalan kullanılmış kahveyi mutfak temizliğinde kullanabilirsiniz. Özellikle tava, tencere...
  3. Kahve telvesinin faydaları

Kahve telvesinin faydaları

kahve telvesi yemek kahve telvesinin cilde faydaları telvesi maskesi telvesinin faydaları yararları kahve telvesi, faydaları, maskesi, cilde faydaları, yemek, zararları, nedir, peeling, ne işe yarar, Şuan da önümde büyük bir kahve fincanı var. Kahvesini bir güzel afiyetle içtim, telvesi dibinde... Bir an "bu kahve telvesinin faydaları varmı ki acaba?" diye düşündüm ve araştırdım...
  4. Kahve Telvesiyle Peeling

Kahve Telvesiyle Peeling

Kahve Telvesiyle Peeling nasıl yapılıyor kızlar şimdiden tşklerimi sunuyorum size.
  5. Kahve telvesini atmıyoruz

Kahve telvesini atmıyoruz

Kahve telvesinin faydaları Bahçede kahve telvesi kullanımı Benim için telve demek kahve falı demek:) ama kahve telvesi faldan başka işlerede yarıyor. Bahçenizde kahve telvesini gübre niyetine kullanabilirsiniz. Kahveyi pişirdikten sonra kalan telvesi ya da espresso artıkları bahçeler için iyi bir besin maddesi. Aslında kahve asidik bir yapıya sahip olduğu için bahçelerde uygun...

Sayfayı Paylaş