gebe
  1. EMİNE_HASAN

EMİNE_HASAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Kahve ve börek ...

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında EMİNE_HASAN tarafından paylaşıldı.

börek Ya hadi herkes kahve börek keyfine başlasın canım acayip su böreği istiyor biri yapsada yesek diyorum hani meleklerim::::kucu:

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    kahveyi üstüne içerim ama :D su böreği off off bikere evde denedim ben su böreği yufkası satıolar marketlerde fena olmamıştı :D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Su böreğine bayılanlardanım da, kahve ile biraz tuhaf olmaz mı ya :D Ben konunuza resim ekliyorum ki giren kişi hayal edebilsin :D:D

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    hayallerimin erkeği ay pardon böreği off offf :D

5. EMİNE_HASAN

EMİNE_HASAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Valla tavıkım hayallerinin erkeğini bilmem ama hayallerinin su böreğini iyi anlıyorum şöyle yeseydik hep beraber bir su böreği fena olmazdı hani o marifetli ellerinden yapsana bize bir su böreği kahveyle biraz tuhaf olur doğruda ama güzel olurdu genede:clapping::clapping::clapping:

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Börek olunca bana da haber vermeyi unutmayın :D Mıhlarım yoksa sizi haa :D:D

7. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bende isterem mis gibi pişmiş böreklerden.......ve yanına kahve degilde sıcak iyi demlenmiş bi çay mümkünse........

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ay valla dün yapmıştım su böreği canınızın çektiğini bilsem size de ayırırdım :D

9. Sammy_haa

Sammy_haa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ama çok kötüsünüz hamiş var burda canım su böreği çekti ne olcek şimdiii

10. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    off off

11. EMİNE_HASAN

EMİNE_HASAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Valla denemiştim bir kere belki olur diye bütün hamur erimişti becerikli değilmişim pek su böreği konusunda ama valla acayip güzel olurdu :):):):)

12. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ay cok guzel gorunuyooooooooooooooo bende istiyoom cok sevrerim su boreginiiiiii

Kahve ve börek ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çay ve kahve!

çay ve kahve!

Çay sefkattir, dostluktur, güvendir. Kahve ise sevismektir, iliskidir,heyecandir... Çay ne kadar disa dönük ise, kahve de gitgide o kadariçe dönük bir keyif içecegidir.Kahveyle çayi birbirinden en kesin ve keskin biçimde nasil ayiririz?Öpüsünce birbirimize geçirdigimiz agzimizdaki kahve tadidir. Çaydangeriye kalan ise sohbetimizin tadidir.Kahve kokudur... Önce koku. Kahveyi dilden damaktan...
  2. pırasalı ve havuçlu börek:

pırasalı ve havuçlu börek:

malzemeler: 4 yufka pırasalı harç: 2 yemek kaşığı zeytinyağı 1kg pırasa 4 havuç 150gr peynir 1 tatlı kaşığı karabiber yoğurtlu harç: 1 su bardağı yoğurt 1 yumurta yarım çay bardağı zeytinyağı üzerine: 1 yumurtanın sarısı çörek otu/susam hazırlanması: pırasaları ve havuçları yıkayın. hepsini ince daireler şeklinde doğrayın. zeytinyağını ısıtın. öncelikle havuçları 1-2 dakika...
  3. Mayalı ve Peynirli Börek

Mayalı ve Peynirli Börek

mayalı çiğ börek peynirli çiğ börek mayalı çeşitleri peynirli çeşitleri Malzemeler: 750 gr Un 1 Adet Yumurta 2 Çay Bardağı Sıvı Yağ 1 Su Bardağı Süt 1 Tatlı Kaşığı Bira Mayası 1 Çay Kaşığı Toz Şeker 1/2 Su Bardağı Ilık Su 1 Adet Yumurtanın Sarısı Çörekotu,Tuz İçi İçin: 1 Demet Maydanoz 1/2 kg Beyaz Peynir HAZIRLANIŞI :Öncelikle küçük bir kapta 1 tatlı kaşığı mayayı,1 çay kaşığı toz...
  4. Kahve ve Cay

Kahve ve Cay

kahve telvesi selülit kahve telvesinin faydaları Kahve ve Cay zevkler farkli olabilir ama her ikiside bilinenden daha fazla ise yarar. Buyurun size Kahve ve Cayin bilmediginiz özellikleri ve faydalari... Öncelikle bir fincan kahve icmeliyim; bu cümleyi her sabah is yerinde duymaktayiz. Kahve sadece tadi icin degil yaratdigi etki icinde sevilen bir icecek. Kahve gerekli herseyi iceriyor: -...
  5. kahvenin yararları ve zararları

kahvenin yararları ve zararları

sade kahvenin zararları ben kahve içmeyi pek sevmem içmiş olsam bile şekerli ve sütlü tercih ederim. ama bazı insanlar görüyorum ki kahvesiz yapamıyorlar işte size kahvenin hem yararları hem zararları : Kahvenin içenler üzerinde alışkanlık yaptığı, araştırmalarla kanıtlandı. Amerika’da yapılan yeni bir araştırmanın sonucuna göre ise; bir bardak kahve baş ağrısına,...

Sayfayı Paylaş