gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

kahvehane muhabetleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

...Masa kurulmus dörtlü tamamlanmis okey baslamistir.Tabi okeyi iddali olan masanin seyirciside bol olur ama seyircilerden sazan olan varsa oyunun gidisi hicte iyi olmaz.Allah Hüseyin abimize sabir versin
    ...(seyirci)Hüseyin abi okeydeki taslardan neden ikitanesini ters cevirdin,küsmüsün onlarla.
    ...La Hamdi sus
    ...(rakip)Ooo Hüseyin abi cift okey ha bakiyomda hizli gidiyon o zama ben acayim,oyun uzun sürsün

.....O elin caylari Hüseyin abiye kalir

....(seyirci)Ya hüseyin abi neden tüm taslardan iki tane var ne cöpcatanlikmi yapican
    ...Ula Hamdi kalksana masadan
    ...Ne o Hüseyin abi ictigim iki caymi cok geldi teesüf ederim
    ...(rakip)Beyler ben dönmüyorum okeye Hüseyin abi cifte gidiyor bitiyim bari

.......O elinde caylari Hüseyine kalir.

...Hamdi masadan kalkar,Hüseyin abi ve ekibi yeni oyuna baslamistir.Hamdi oturacak yer bulamaz yine gelir ayni masaya.Yeni oyunun bitmesine az kalmistir.Hüseyin abi keyiflidir eli iyidir.Fakat....

....Hüseyin abi
    ....La hamdi tek laf edrsen seni vururum
    ....Ya Hüseyin abi bak ne diyecegim
    ....Hamdi suslan ineklik etme
    ....Hüseyin abi dedik saygi gösterdik ne inek felan
    ....Senin sayginada suygunada
    ....Hüseyin abi bak ne diyecegim
    ....Deme lan deme deme deme

....Bu arada Hüseyin abi biter keyifle fakat yanlis tasa acmistir,dogal olarak oyunu kaybeder

...Hüseyin abi sana yanlis dizmissin diyecektim be abi dedirtmedin ki

...Caylar Hüseyine kalir,Hüseyin masadan ucarak Hamdiye kafayi indirir,sandalye ,masa ,cam derken kahvede biraz hasar görür.Sonuc karakola gidilir,masraflar Hüseyin abiye kalmistir,kavgayi o cikardigi icin.

.......tabi kahvede baska muhabbetlerde vardir genelde cayci ile müsteri arasinda yasanir

.....Kocum bi cay getir duble olsun
    .....kac seker abi
    .....5 seker at aslanim
    ....Abi bes tanede ben vereyim agda yap istersen
    ....killigin alemi yok

.....Rifki 5 cay getir biri acik olsun
    .....Olur abi hangisi acik olsun
    ....ücüncü,salim daha akilli bi cirak bulamadin mi bu salakla bizi ugrastiriyon,cirak cirak degil mubarek cem yilmaz

....Oglum masaya kagit getirsene
    ....ne kagidi abi
    ...Kesekagidi,yoksa tuvalet kagidi,ne kagidi olacak 51 kagidi dangalak

....ne alirsiniz abi
    ....Bugün degisiklik olsun cay icelim be kocum
    ...Abi dünde cay icmistini nesi degisiklik bunun
    ...Hadi yaaaaaaaa.... o zaman acik bir cay icelim

...Kahvehaneye degisik insanlar girip cikar.Degisik seyler olur,dilenci,pazarlamaci,bohcaci,kahveye girer

....Allah rizasi icin su fakire bir sadaka
    ....Usta cami iki sokak ileride

.....Celik tencereler bakmak istermisiniz abiler
    .....Celik cay bardagi varsa bakalim kahvecinin ciragi biraz sakarda

.......Bohcaci geldiiiiiiiiiiiiii haniiiiiiiiimmmm der iceri dalmasiyla cikmasi bir olur garibimin sicaktan dolas dolas beyni sulanmistir kahvehane oldugun ancak farketmistir..........:hhh::hhh:
    alıntı

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kahvehane muhabetleri
    güzeldi canım emeğine sağlık

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: kahvehane muhabetleri

ay bu çok güzel:hhh::hhh:

.....Rifki 5 cay getir biri acik olsun
    .....Olur abi hangisi acik olsun
    ....ücüncü,salim daha akilli bi cirak bulamadin mi bu salakla bizi ugrastiriyon,cirak cirak degil mubarek cem yilmaz

kahvehane muhabetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. satanistlerin kedi kesserkenki muhabetleri

satanistlerin kedi kesserkenki muhabetleri

hadi kes lan! - tamam lan kesiyorum! alllaaaahekbeeeeeeeerr! - naapıyosun olm?! ne dedin sen?! - allah söyletti lan! kesemicem ben! böhüüü... - lan defol! inek! - allah seni bildiği gibi yapsın pis imansız! beynamaz köpek! - iyice uçtu bu!... - la havle... dur olum kesmiyelim -hani kesecektik -ne bilim olum bilmiyorum kötü oldum işte kesmiyelim -lan nepçim satanistsin -yok abicim ben...
  2. fermuar muhabetti

fermuar muhabetti

fermuarın açık kalmış lan - mal sayimi yapiyorum . - kactasin abi ? - şimdilik birdeyim - fermuarın acik kalmis.. - hee biliyom birazdan da indirim baslayacak.. - gidiyim ben .. - kos.. - fermuarın açık kalmış -senin de ağzın maşallah... - fermuar açık kalmış. - ölü evinin kapisi acik olur.. - sttiir - dükkan açık kalmış - bugün arife, öğleden sonra kapatıcam zaten. - -dükkan...
  3. dolmuş muhabetti (birazda gülelim)

dolmuş muhabetti (birazda gülelim)

Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer: - Şoför bey mübarek bi yerde inebilir miyim? - Şu ilerdeki caminin önünde bırakayım teyze seni... .........Oğlum bu Eminönü'nden geçer mi? - Yok teyze biz Taksim'e çıkıyoruz. - Hah tamam oğlum siz gidin ben gelmeyeceğim. Yolcu: - Abi Heykel'e çıkıyo mu? Şoför: -Yok abi, yanından geçiyo. Arkadaki aksi teyze öndeki uzun saçlı delikanlıya...

Sayfayı Paylaş