gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

kahverengi adet kanaması....

Konu, 'Gebelik' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

kahverengi adet kanaması adet kanamasının kahverengi olması kanaması kanamam kanama selam kızlar...ben 27 eylülde adet görmüştüm...17 ekimde kahverengi lekelenmem oldu 2 gün ve bitti..şimdide 24 ekimde yani 2 gün erken adet gördüm fakat hiç bi adet belirtisi yaşamadım...adet kanım normalinden az ve kahverengi geliyo...bu konuda bi bilginiz varmı ilk defa bu renkte bi adet görüyorum..yarın doktora görünmeyi düşünüorum..

kahverengi adet kanaması.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahverengi Adet Kanaması Hakkın da Bilgiler

Kahverengi Adet Kanaması Hakkın da Bilgiler

bu konu kahverengi adet kanaması hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Bazı bayanlar da adet dönemin de oluşan kahverengi adet kanaması hakkın da bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gerekli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Kahverengi Adet kanaması üreme çağındaki her kadında sıkça ortaya çıkan bir sorun olabiliyor.Ayrıca adetten önce kahverengi leke gelmesi,...
  2. Düşükten Sonra Adet Kanaması

Düşükten Sonra Adet Kanaması

düşükten sonra ne zaman adet olurum,düşükten sonra ne zaman adet olunur,düşük sonrası adet kanaması hakkında bilgiler Düşükten sonra adet, düşüğün nasıl gerçekleştiğine bağlı olarak adet kanamalarında düzensizlik yaşanan süreci içerir. Bebeğin anne karnındayken gebeliğin ilk 20. haftalarında 500 gr.lık ağırlığa erişmeden gebeliğin herhangi bir nedenle bitmesine verilen duruma düşük denir....
  3. Adet kanaması kadınlara bir cezamı?

Adet kanaması kadınlara bir cezamı?

Bazı kitaplarda şöyle bir hurafe geçer: "Havva validemiz, Hz.Adem'i kandırdı, ona cennet meyvesinden yedirdi. Bu olay ikisininde cennetten çıkmasına sebep oldu. Bunun için Cenab-ı Hak adeti ve gebeliği Hz.Havva'ya bir ceza olarak verdi." İslam, daha önce Yahudi ve Hristiyanların yapıştırdıkları lanetlik durumunu tamamen bertaraf etti. Adem Peygamberin cennetten çıkarılmasında her...
  4. Adet kanının renkleri ne anlama geliyor?

Adet kanının renkleri ne anlama geliyor?

Adet dönemi süresince farklı kan renklerinin olması normaldir. Bu süreçte kan rengi parlak kırmızı, kahverengi ya da siyah olabilir, yapısı ise ince kıvamdan yoğun kıvama kadar değişebilir. Kan rengi ve yapısındaki değişimler çok nadiren ciddi bir soruna işaret eder, bu nedenle kadınlar birtakım sorunların göstergesi olabilecek belirtilere dikkat etmelidirler. Adet kadınların yaşamlarının...
  5. Adet Öncesi Kahverengi Lekelenme Neden Olur

Adet Öncesi Kahverengi Lekelenme Neden Olur

Adet Öncesi Kahverengi Lekelenme Neden Olur- Adet olmak kavramı ergenlikte genç kızken başlayıp ta ki menopoz dönemine kadar devam eder. Bu aslında gelişim için önemli bir durumdur kadınlar için. Adet (regl) olmak vücudumuzun sağlıklı olduğunun da bir göstergesidir. 21-35 gün arası gerçekleşir adet döngüsü de. Bu durum ortalama 28 gün olarak kabul edilir. Adet dönemi öncesi size bazı...

Sayfayı Paylaş