gebe
  1. yaqmurrr

yaqmurrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

kahverengi akıntı!!!

Konu, 'Gebelik' kısmında yaqmurrr tarafından paylaşıldı.

meraba arkadaşlar sata göre 6 haftalık hamileyim bundan 4 gün önce kahverengi akıntım gelmeye başladı aktif olarak çok korktum doktora gittim sadece ultrasonla baktı ve bşey yok kese düzgün dedi bana progesteron verdi günde 3 defa kullanıyorum ama doktorum bişey yok demesine rağmen nedense korkuyorum benim gibi böyle kahverengi akıntısı gelen var mı lütfen cvp verirseniz çok sevinirim

2. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

yerleşme kanaması cnm o

yaqmurrr bunu beğendi.
  3. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    normal değil başka doktora git benm 1 gün oldu kırmızıydı odktora gittim progestan kullandım sabah bir akşam 2 çok şükür 18+2 hamileyim . dikat et süreki yat haplarını aksatma 12.hafaya kadar iç

yaqmurrr bunu beğendi.
  4. yaqmurrr

yaqmurrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Içiyorum sürekli gunde 3 defa yatiyorum hiç birşey yapmiyorum bakalim ins. Bisey yoktur

5. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    kaç gün srdüki

6. yaqmurrr

yaqmurrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Geliyo hergun çok az

7. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    aa çok tehlikeli bitanem daha önce düşük yaptınmı :S:S

8. yaqmurrr

yaqmurrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yok ilk hamileliğim à ama doktor birsey yok 2 hafta sonra gel kalp atislarini duyalim dedi bende simdi ne yapacağimi bilmiyorum 6 haftalik

9. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    bence bşka bi doktora git acillllllllllll

10. yaqmurrr

yaqmurrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede gidim kime sorduysam normal dedi ne ağrim var ne bisey eğer kirmizi gelirse tehlikeli demislerdi bende progestan kullaniyorum

11. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    evet tehlikeli leke gelmesi sen başka dr gitt.. ve sakın ayakta fazla kalmaa ayaklarınıda yukarda tutmaya çalış.. geçmiş olsun inşş güzel haberler alırsın...

yaqmurrr bunu beğendi.
  12. yaqmurrr

yaqmurrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Leke değil bildiğimiz akinti geliyo ama çok az kime dediysem bazilarinda boyle oluyomus

13. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

bence devam edıosa doktora gıt ben bırkere akıntı oldu sandım bende ole oldu sonra kan kırmızıya donustu ve duusk yaptım

14. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

aam doktor yollarındada harap olma ayakta kalma sıra bekelrken fılan

15. yaqmurrr

yaqmurrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Başka dr gidim artik haklisiniz annem kendine sıkìntı yapma diyo elimde değil ki :(

kahverengi akıntı!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kahverengi akinti

kahverengi akinti

merhabalar ben ikiz kiz sahibiyim 7aydir korunmuyorum 4aralikta normal adetimi gordum 29 aralikta tekrar adet olmam gerekiyordu fakat kahverengi akinti seklinde akintim oldu bir hafta kadar surdu gelen akintinin hepsi gunluk pedi ancak doldurur test yaptim hamilelik olabilirmi diye silik cizgi cikti sizce bu ay neden bu sekilde akintim olmus olabilir cevaplarsaniz sevinirim kasiklarda agri...
  2. kızlar kahverengi akıntı yardım...

kızlar kahverengi akıntı yardım...

burayada konu açıyım dedim yardıma ihtiyacım var benim adetlerim en geç 30. günde olurdu.şuanda 32. gündeyim yani 2 gün geçti.bugün çok hafif böyle kum gibi çamur gibi deyim çok az ama kahverengi leke geldi iki kez.belirti olarak bişey yaşamıyorum dün gece tansiyonum düştü yalnız böyle bayılcak gibi oldum.bide kasıklarımda adet olacağım zamandaki gibi değil ama garip bi hassasiyet var.bugün...
  3. Kahverengi Akıntı

Kahverengi Akıntı

Merhabalar. 20 yaşındayım son cinsel birlikteliğimin ardından 4 gündür devam eden kahverengi akıntılarım oluyor. Herhangi bir ağrım yok ancak endişeliyim, bu konuda yazılanlar oldukça ciddi ancak bazı durumlarda kendiliğinden geçtiği de yazıyor. Bilgilendirmenizi ve yorumunuzu bekliyorum.
  4. Kısa süreli kahverengi akıntı

Kısa süreli kahverengi akıntı

Merhabalar, son cinsel ilişki ardından yaklaşık bir hafta kahverengi akıntım oldu. Ancak sonrasında akıntı rengi normale döndü. Bu süreç içinde bir ağrım dahi olmadı. Yine de doktordan randevu aldım ama korkmam gereken bir şey çıkabilir mi bilemiyorum. Bu konu üzerine daha önce de bir sorum olmuştu ancak bu değişimler iyi mi kötü mü bilmediğimden fikir almak istiyorum. Bu çok büyük bir sıkıntı...
  5. Gebelikte kahverengi akıntı

Gebelikte kahverengi akıntı

Merhaba ben 10 haftalık hamileyim 7. haftada kanama oldu sonrasında kahverengi akıntı seklinde devam etti ve ediyor.Bazen akıntı çok koyu kahve kırmızı gibi algilayabilecegim sümüksü şeklinde oluyor progestan kullanıyorum ne zaman biter bu kadar uzun sürmesi anormal mi acaba bu konu hakkında kim ne söylerse ihtiyacım olduğunu soymek isterim

Sayfayı Paylaş