Kahverengi elbise seçiminin incelikleri

PaSikA

Yeni Üye
Üye
kahverengi elbise kahverengi elbise modelleri kıyafet kombinleri elbiseler
Kızlar ben kahverengiyi çok severim...Kıyafetlerimdede oldukça kullanırım...BU yıl modacılarda benim gibi düşünmüş ve defilelerinde kahverengiye oldukça yer vermişler...

Bu yıl özellikle Bottega Veneta, Giambatista Valli ve DKNY defilelerinde karşımıza çıktı kahverengi elbiseler. Şıklığın, ağırbaşlılığın stilize olmuş halleri olarak da tanımlayabiliriz onları...

Kahverengi eğlenceli ve mutlu bir renk olmamasına rağmen, kesinlikle kasvetli bir renk de değildir!

• Öyle bir kahverengi tonu seçmelisiniz ki teninize uygun olmalı. Sarışınlar sert koyu kahve tonlarını tercih ederken, daha koyu tenliler daha yumuşak tonları, karamel rengi ya da bordomsu tonları kendilerine daha uygun bulacaklardır.

• Kahverengi tonlarındaki elbisenizi giydiğinizde tek ihtiyacınız gösterişli ve elegan bir takı olacaktır.

• Elbisenizi seçerken biçimine ayrı bir özen göstermelisiniz. Drapeler, fırfırlar ve aynı renkte pırıltılarla bezenmiş olan modeller, özel bir gecede tüm dikkatleri üzerinize çekmeye yardımcı olacaktır.

• Doğrusu kahverengi eğlenceli ve mutlu bir renk olmamasına rağmen kasvetli bir renk de değildir. Unutmayın ki siyah ve kahverengi modanın en temel iki rengidir.

kahverengi-versace-8554.jpg

Versace

kahverengi-bcbg-8938.jpg

bcbg

kahverengi-valentino-4311.jpg

valentino

kahverengi-luca_luca-8123.jpg

luca luca

kahverengi-jill-sander-2244.jpg

jill sander

kahverengi-giambatista-valli-1805.jpg

giambatista valli

kahverengi-donna-karan-4060.jpg

donna karan

kahverengi-bottega-veneta-3638.jpg

bottega veneta

Kahverengini pek tercih etmiyorum neden onu da hic bilmiyorum sanirim kendime pek yakistirmiyorum ondan...Fransadan bi elbise sparisi verdim Lila / Kahverengi tonlarinda resimde cok hos duruyordum umarim üstümde de öyle duracak :)

Paylasim icin tsk ederim canim...

Geri