gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kahverengi elbise seçiminin incelikleri

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kahverengi elbise kahverengi elbise modelleri kıyafet kombinleri elbiseler Kızlar ben kahverengiyi çok severim...Kıyafetlerimdede oldukça kullanırım...BU yıl modacılarda benim gibi düşünmüş ve defilelerinde kahverengiye oldukça yer vermişler...
    Bu yıl özellikle Bottega Veneta, Giambatista Valli ve DKNY defilelerinde karşımıza çıktı kahverengi elbiseler. Şıklığın, ağırbaşlılığın stilize olmuş halleri olarak da tanımlayabiliriz onları...

Kahverengi eğlenceli ve mutlu bir renk olmamasına rağmen, kesinlikle kasvetli bir renk de değildir!

Kahverengi elbise seçiminin incelikleri

• Öyle bir kahverengi tonu seçmelisiniz ki teninize uygun olmalı. Sarışınlar sert koyu kahve tonlarını tercih ederken, daha koyu tenliler daha yumuşak tonları, karamel rengi ya da bordomsu tonları kendilerine daha uygun bulacaklardır.

• Kahverengi tonlarındaki elbisenizi giydiğinizde tek ihtiyacınız gösterişli ve elegan bir takı olacaktır.

• Elbisenizi seçerken biçimine ayrı bir özen göstermelisiniz. Drapeler, fırfırlar ve aynı renkte pırıltılarla bezenmiş olan modeller, özel bir gecede tüm dikkatleri üzerinize çekmeye yardımcı olacaktır.

• Doğrusu kahverengi eğlenceli ve mutlu bir renk olmamasına rağmen kasvetli bir renk de değildir. Unutmayın ki siyah ve kahverengi modanın en temel iki rengidir.

Versace

bcbg

valentino

luca luca

jill sander

giambatista valli

donna karan

bottega veneta

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Kahverengini pek tercih etmiyorum neden onu da hic bilmiyorum sanirim kendime pek yakistirmiyorum ondan...Fransadan bi elbise sparisi verdim Lila / Kahverengi tonlarinda resimde cok hos duruyordum umarim üstümde de öyle duracak :)

Paylasim icin tsk ederim canim...

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

PAYLAŞIMINNN İÇİNN TEŞ PASİMM

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    kahverengini saçta ve giyimde kendime yakıştırıyorum

5. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    kahverengini beyeniyorum ama bana yakışmıo :( paylaşım için teşekkürler

Kahverengi elbise seçiminin incelikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahverengi çiçekli elbise kombini

Kahverengi çiçekli elbise kombini

kahverengi kombinler çiçekli elbise kombinleri kahverengi kıyafet kombinleri çok şık çok cici bir elbise ve bu elbisenin harika kombinleriyle gözleriniz bayram edicek.:):):)
  2. Kahverenginin sadeliği...

Kahverenginin sadeliği...

Kiyafette cok sevdigim bir renktir kahverengi... helede bu elbiseleri gürünce, favori rengim olmaya baslayacak sanirim :tik: siz ne diyorsunuz meleklerim, harikalar degilmi :):):)
  3. Nişan için harika seçimler (elbise modelleri)

Nişan için harika seçimler (elbise modelleri)

Nişanınız için üzerinden hiç çıkartmak istemiyeceğiniz kıyafetler harikalar.
  4. kahverengi

kahverengi

Adet donemim bitti bittigi gunun ertesi sabahi kahverengi akinti geldi orucum bozulur mu yardim edin :(
  5. Kahverengi leke

Kahverengi leke

Merhabalar 18 yaşındayım adetimi 17 gün önce oldum . Yaklaşık 2 gün önce vajinamdan kahverengi bir akıntı geldi ilk başta yoğundu sabahları bir yoğun olup sonra damla şeklinde oluyordu ama sonradan azaldı ve şuan yok. Acaba neden böyle birşey oldu?

Sayfayı Paylaş