gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

kahverengi rengi:)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

kahverengi rengi:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalın siyah kaşlar,buğday ten,kahverengi göz sizce hangi saç rengi?

kalın siyah kaşlar,buğday ten,kahverengi göz sizce hangi saç rengi?

buğday ten nasıl olur buğday ten siyah kaşa uygun saç rengi siyah kaşa hangi renk saç kahverengi gözlere rengi merhaba buğday tenlitim kahverengi gözlerim siyah kalın kaşlarım. sizce siyah saç ışında hangi renkler olur bana? bıktım artık kendimi bildim bileli mavi siyah yada siyah saçlarım. doğal rengie kömür siyahıydı.
  2. Her Ten Rengine Uygun Kahverengi Saç Tonları

Her Ten Rengine Uygun Kahverengi Saç Tonları

kahverengi saç tonları, kahverengi saç renkleri, hangi kahverengi saç Sevgili melekler, herhalde dünyada en çok kullanılan ve hemen her yüze uygun tonu bulunan renk kahverengidir. Bu sebeple zaman zaman sarı, kızıl ve siyah gibi tonları deneyen bayanlar, yine sonunda kendi cilt, kaş rengine uygun bişr kahverengiye geçiş yapıyorlar. Biz de bu sayfamızda her cilt rengine uygun kahverengi...
  3. kahverengi

kahverengi

Adet donemim bitti bittigi gunun ertesi sabahi kahverengi akinti geldi orucum bozulur mu yardim edin :(
  4. Balgamın rengine göre hastalıklar

Balgamın rengine göre hastalıklar

Akciğerlerin çeşitli hastalıklarında balgamın rengi tanıda önemli ipuçları sağlayabilir. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta, balgam rengine hastalığını teşhis etmenin yollarını gösterdi. YEŞİL BALGAM Solunum sistemini bakterilerle oluşan iltihaplanmalarında balgam yeşil renkte olabilir. Yeşil rengin nedeni bakterilerde bulunan...
  5. Kahverengi leke

Kahverengi leke

Merhabalar 18 yaşındayım adetimi 17 gün önce oldum . Yaklaşık 2 gün önce vajinamdan kahverengi bir akıntı geldi ilk başta yoğundu sabahları bir yoğun olup sonra damla şeklinde oluyordu ama sonradan azaldı ve şuan yok. Acaba neden böyle birşey oldu?

Sayfayı Paylaş