Kahverengi saç renkleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

karamel saç rengi koyu karamel saç rengi renkleri kahverengi renkleri kahve kahverengi saç, kahverengi saç modelleri, kahverengi saç boyaları, kahverengi saç renkleri 2011, 2011 kahverengi saç renkleri, kahverengi saç balyaj, kahverengi saç rengi tonları, kahverengi saça gölge, kahverengi saç rengi, kahverengi saç renk tonları,

Balyaj ve gölgeli saçlarda ana renk olarak mükemmel bir görüntü sağlayan kadifemsi kahverengi saç renklerini ve tonlarını, bu yazımızda gerek ünlüler üzerinde, gerek ise örneklerle sunuyoruz sizlere Melek'ler:)
    (Off ne uzun bir cümle oldu be, noktasız gitti hepsi:D:D)

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

şuan 3. resimdeki gibi saç rengim biraz daha koyultmak istiyorum doğala yakın olsun

3. melegimsin

melegimsin Aktif Üye

cok güzewl renk:) kahvey tonlaarını severim sulecim saçrengin süpeermiş değişmee benceeee

4. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

3. gerçekten çok beğendim doğrusu :D:D

*Lena* bunu beğendi.
Kahverengi saç renkleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kahverengi mum

kahverengi mum Kahverengi mum Kahverengi mum: Bu mumlar tarafsız, nötr özellikler taşıyor. Kısacası negatif veya pozitif bir etkisi olduğundan söz edilmiyor.
  2. 2009 Saç Kesimleri ve Renkleri - Saç Renkleri

sac renkleri ve isimleri 2009 saç renkleri saç kesimleri ve isimleri 2009 sac kesimleri 2009 Saç Kesimleri ve 2008 Saç Renkleri oldukça gösterişli, sportif ve havalı görünmekte, karamel, kızıl ballı bisküvi, sarı, kumral, kestane, siyah, platin, gibi renkler ve kısa saç modelleri bu yıl moda olacaktır.
  3. kahverengi rengi:)

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG][IMG] [IMG] [IMG][IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  4. Kahverengi trendi

kahverengi kıyafet kombinleri kahve tonları 2009 un en çok tercih edilen trend renkleri arasında yer alıyor...sadeliği ve klasiği sevenler genellikle kahve renginden yana tercih yapıyorlar.*MeÇHuL*
  5. Kahverengi Saç Renkleri

kahverengi saç renkleri kahve saç renkleri kahve 2011 kahverengi 2011 2011 ylının saç trendi kahve tonları saçlar.Sizlere uzun ve kahverengi saç modellerinden seçtiğim bazı örnekleri sunmak istiyorum.Eğer sizde saçlarınızda bir değişiklik düşünüyorsanız bence kahve tonlarını mutlaka düşünmelisiniz. [img][img][img][img] [img][img][img][img][img]
  6. Kahverengi Leke

adet öncesi lekelenme adet öncesi kahverengi akıntı kahverengi lekelenme gebelikte neden olur sebepleri Meleklerim birçoğumuz kahverengi leke ile karşılaşmışızdır.Bazen yumurtlamanın bazen de bebeğimizin habercisi olarak gelen bu lekelenmenin farklı sebepleri de varmış.Bunların neler olduğunu öğrenelim hep beraber: Kahverengi Leke Normal fizyolojik vajinal akıntıyı,vajina ve rahim...
  7. 2012 Renkleri Renk Trendleri modası ve renkleri burada

renkler renk 2012 renkleri Şimdi meleklerim Uluslar arası Renk Komisyonu toplanmış ve önümüzdeki yılda hangi rengin yada renklerin moda olacağına karar vermişler. Şimdi Bu renkler sarı, yeşil ve bej olarak açıklanmış. Haberin devamı şu şekilde... 2012 trend renkleri toplamda 5 kategori oluşturuldu. Uluslararası Renk Konsept Komisyonu (Intercolor), 22-28 Mayıs tarihleri arasında Londra'da...
  8. kahverengi akıntı!!!

meraba arkadaşlar sata göre 6 haftalık hamileyim bundan 4 gün önce kahverengi akıntım gelmeye başladı aktif olarak çok korktum doktora gittim sadece ultrasonla baktı ve bşey yok kese düzgün dedi bana progesteron verdi günde 3 defa kullanıyorum ama doktorum bişey yok demesine rağmen nedense korkuyorum benim gibi böyle kahverengi akıntısı gelen var mı lütfen cvp verirseniz çok sevinirim
  9. Kahverengi Tonlarında Saç Renkleri ve İsimleri 2014

kahverengi saç renkleri ,kahve saç renkleri, kahverengi saç tonları Sevgili melekler, en çok kullanılan ve beğenilen kahverengi saçlar için de çeşitli tonlar mevcut. Koyu kahveden açık kahveye, bakır kahveden akaju kahveye çeşit çeşit kahve tonlarından biri mutlaka size yakışacaktır. Bunun için cilt tonunuzu göz renginizi baz olarak alıp karar verebilirsiniz. Şimdi merak edip de adını...
  10. Adet yerine kahverengi akıntı ve Adet öncesi kahverengi akıntı

adet olmadan leke gelmesi,kahverengi akıntının nedenleri,kahverengi akıntı neden olur,adet öncesi kahverengi akıntı hakkında bilgiler Vajinal akıntı adet döneminin bir parçası kabul edilir. Hamilelikte oluşan rahatsızlıklardan biride bu akıntılardır. Çoğunlukla her hamilede birçok vajinal akıntılar ve kanamalar görülmektedir. Hamile olmayanlarda da bu gibi lekeler bir hastalık...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş