gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Kakaolu Islak Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

Konu, 'Bisküviler - Kurabiyeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gebelik ıslak kurabiye MALZEMELER 1 paket margarin
    3 çorba kaşığı kakao
    2 adet yumurta
    1 su bardağı şeker
    1 paket kabartma tozu
    şerbeti içi:
    1 su bardağı şeker
    2 su bardağı soğuk su

HAZIRLANIŞI
    Bütün malzemeler karıştırılıp yumuşak bir hamur yapılır sıcak fırından çıktıktan sonra soğuk şerbete batırılıp çıkarılır üstüne hindistan cevizi serpilir

2. gulsumelifbas

gulsumelifbas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kakaolu Islak Kurabiye
    :slm:hemen aldım tarifi teşekkürler cnm denicem emeğine sağlık :23:

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı güncellenmiştir.

Kakaolu Islak Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kakaolu Islak Kurabiye

Kakaolu Islak Kurabiye

kakaolu yumuşak kurabiye gebelik ıslak kurabiye kakaolu hindistan cevizli ıslak içi hindistan cevizli Kızlar tarif benden yapması sizden :D:D HAZIRLANIŞI Bütün malzemeler karıştırılıp yumuşak bir hamur yapılır sıcak fırından çıktıktan sonra soğuk şerbete batırılıp çıkarılır üstüne hindistan cevizi serpilir. MALZEMELER 1 paket margarin 3 çorba kaşığı kakao 2 adet yumurta 1 su...
  2. Limonlu Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

Limonlu Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

Limonlu Kurabiye lımonlu kurabıye güzel limonlu kurabiye Surekli yeni yeni tarifler denemek isteyen biri olarak,bugun limonlu birseyler yapmak isterken nette dolastim durdum.. Karsima bu kurabiyeler cikti .. Denemekte fya var iye sizde deneyin isterim,goruslerinizi de yazarsaniz sevinirim..limnlu tatlilari seven biri olarak bir an once yapip denemek icin sabirsizlaniyorum dogrusu......
  3. Marmelatlı, kakaolu, nişastalı Mantar Kurabiye Nasıl Yapılır ?

Marmelatlı, kakaolu, nişastalı Mantar Kurabiye Nasıl Yapılır ?

mantar kurabiyesi kurabiye, mantar kurabiye, tarifi, nasıl yapılır, malzemeleri nelerdir, buradan bulabilirsiniz Tek hamurdan 3 çeşit Mantar kurabiyesi yapıyoruz hanımlar. Hanımlar birsürü mantar kurabiye tarifi var hepsi birbirini tutmuyor. Kimi sırf nişasta ile yapılırken kimisi ise nişasta ile un karışımından nyapılıyor. Birde son zamanlarda üst kısmına jöle veya marmelat tarzı meyveler...
  4. Meleklerim Islak Kurabiye Tarifi verecek var mı ?

Meleklerim Islak Kurabiye Tarifi verecek var mı ?

Kızlar selam, bana güzel ve lezzetli bir Islak Kurabiye nasıl yapılır bunun tarifi gerekmekte. Miktarlarınıda güncel kaşıkla yada bardakla yazarsanız sevinirim Öyle kaç grk kilo vs ile uğraşmak istemiyorum açıkçası. Sevgiler.
  5. kakaolu ıslak kurabiye tarifi

kakaolu ıslak kurabiye tarifi

kakaolu kurabiye ıslak kurabiye tarifi malzemeleri nasıl yapılır hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler size çok güzel bir kurabiye tarifi vercem mutlaka deneyinn kakaolu ıslak kurabiye ıslak kurabiyede olurmu demeyin olur :D:D bende yeni duydum daha öncede prenses kurabiyesi tarifi vardı sitede onuda ilk duymuştumm tadına baktım güzeldii bunuda ilk defa duyuyorumm çokta...

Sayfayı Paylaş