gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kakaolu Islak Kurabiye

Konu, 'Bisküviler - Kurabiyeler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kakaolu yumuşak kurabiye gebelik ıslak kurabiye kakaolu hindistan cevizli ıslak içi hindistan cevizli Kızlar tarif benden yapması sizden :D:D

HAZIRLANIŞI

Bütün malzemeler karıştırılıp yumuşak bir hamur yapılır sıcak fırından çıktıktan sonra soğuk şerbete batırılıp çıkarılır üstüne hindistan cevizi serpilir.

MALZEMELER
    1 paket margarin
    3 çorba kaşığı kakao
    2 adet yumurta
    1 su bardağı şeker
    1 paket kabartma tozu
    şerbeti içi:
    1 su bardağı şeker
    2 su bardağı soğuk su

Kakaolu Islak Kurabiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ıslak kurabiye

ıslak kurabiye

gebelik ıslak kurabiye Malzemeler 1 paket margarin, 2yumurta, 2çay bar.toz şeker, 1çay bar. sıvı yağ, 2çorba kaşığı kakao, alabildiği kadar un kabartma tozu, vanilya ıslatmak için:1,5 su bar. toz şeker, 2 su bar. su, şeker suda sadece eritilir kaynatılmaz Yapilisi margarin ve toz şeker karıştırılır sıvı yağ yumurta eklenir malzemeler iyice kek gibi çırparak karıştırılır un kabartma...
  2. Kakaolu Islak Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

Kakaolu Islak Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

gebelik ıslak kurabiye MALZEMELER 1 paket margarin 3 çorba kaşığı kakao 2 adet yumurta 1 su bardağı şeker 1 paket kabartma tozu şerbeti içi: 1 su bardağı şeker 2 su bardağı soğuk su HAZIRLANIŞI Bütün malzemeler karıştırılıp yumuşak bir hamur yapılır sıcak fırından çıktıktan sonra soğuk şerbete batırılıp çıkarılır üstüne hindistan cevizi serpilir
  3. kakaolu ıslak kek (=

kakaolu ıslak kek (=

kakaolu islak kek kakaolu ıslak kek yaş yas tepside ıslak tarifi Malzemeler: 2 su bardağından biraz eksik toz şeker 1 su bardağı sıvı yağ 1 su bardağı süt 1 paket vanilya 1 paket kakao (25 gr) 3 yumurta 1 paket kabartma tozu Alabildiğince un Yapılışı: Şeker,süt, sıvı yağ, vanilya ve kakaoyu bir kapta şekerler eriyinceye kadar karıştırıyoruz. Bu karışımdan 1 su bardağı ayırıyoruz. Kalan...
  4. kakaolu ıslak kurabiye tarifi

kakaolu ıslak kurabiye tarifi

kakaolu kurabiye ıslak kurabiye tarifi malzemeleri nasıl yapılır hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler size çok güzel bir kurabiye tarifi vercem mutlaka deneyinn kakaolu ıslak kurabiye ıslak kurabiyede olurmu demeyin olur :D:D bende yeni duydum daha öncede prenses kurabiyesi tarifi vardı sitede onuda ilk duymuştumm tadına baktım güzeldii bunuda ilk defa duyuyorumm çokta...
  5. Eylülden kakaolu ıslak kekli pasta....

Eylülden kakaolu ıslak kekli pasta....

Melekler kesinlikle denemeniz gereken muhteşem bir tarif.... ben yaptım ve komşularım çok beyendi yapın herkesi kendinize hayran bıraktırın :D:D MALZEMELER KEK HAMURU İÇİN : KEKİN ÜZERİNE DÖKÜLECEK SOS İÇİN : 3 adet yumurta 1 yemek kaşığı kakao 1 buçuk su bardağı şeker...

Sayfayı Paylaş