gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kakava Şenliği

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kakava Şenliği nedir, tarihi nedir vs. cevaplayabilireniz sevinirim.

Kakava Şenliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ - Şenlik Var

Emre Altuğ - Şenlik Var

İçimdeki meleklerin esiri oldum baştan Ne yaptım ne ettiysem sonrası inan aşktan Her savaş bir aşk için Her aşk bir savaş için Kanımın son damlası sadece tatlım bizim için Seninle kaldığımız yerden şarkı söyleyelim Hadi hadi beni al yanına Aşk damarlarında aksıın Sonra şenlik tadında Geçsin bütün hayatın
  2. Atina'da Dionysos Şenlikleri

Atina'da Dionysos Şenlikleri

dionysos şenlikleri dionisos şenlikleri ATİNA’DA DİONYSOS ŞENLİKLERİ Hem dinsel kaynaklarıyla hem de kent gelenekleri bakımından, tiyatro Atinalıların yaşamında önemli bir yer tutuyor. Ama gündelik bir iş değil, her yıl belli günlerde oynanıyor. Dionysos adına yapılan şenliklerden biri: Buna Lenaea deniyor. Ocak sonuyla Şubat başında yapılıyor. Daha eski olan bu şenlikte önceleri trajediler...
  3. Ramazan Şenlikleri

Ramazan Şenlikleri

sultanahmet ramazan şenlikleri sultanahmet ramazan etkinlikleri 2009 samsun şenlikleri 2009 etkinlikleri 11 ayın sultanı mübarek ramazan ayında güzel huzur dolu bir ay geçiriyoruz nefsimizi terbiye ediyoruz ve eğleniyoruzda işte ramazan ayına özel şenlik ile ilgili haberimiz..... İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı, her yıl Sultanahmet Meydanı'nda düzenlenen Ramazan şenliklerinin,...
  4. buda krız şenliği

buda krız şenliği

Bu da Kriz Modası!:m.c: Bu da Kriz Modası! Ekonomik kriz moda kurallarını değiştirdi .. Devamı>> &nbsp Sezonluk kullanım yerini açık, esnek, yaratıcılığı teşvik eden, pratik parçalara bırakıyor. Bir kıyafeti beş farklı şekilde nasıl giyebileceğinizi şimdiden düşünmeye başlayın. Çünkü bu tür kullanımları oldukça fazla kullanacaksınız. Kışa özel üç koleksiyon:cah: Kış...

Sayfayı Paylaş