gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

kakılmışın yeni versiyonu

Konu, 'Komik Resimler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: kakılmışın yeni versiyonu
    esena cım eline sağlık canım ama lütfen tek resim koymayalım olurmu canım

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: kakılmışın yeni versiyonu

tamam ablacım uyarı için saol

kakılmışın yeni versiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yabancı ünlülerin türkçe versiyonu

yabancı ünlülerin türkçe versiyonu

yabancı ünlülerin türkçe versiyonu eros ramazzotti - erol ramazanoğlu bill gates - bilal geçer alexander graham bell - ali ihsan grayderler harry potter - hayri pıtır cameron diaz-kamuran piyaz robert de niro - rober hatemo jay z - cezmi kylie minogue - köylü minik marlon brando - naylon branda kurt russell - kürt resul david coverdale - davud...
  2. Mazda3 Ailesinin hatchback versiyonu

Mazda3 Ailesinin hatchback versiyonu

90 ödül alan Mazda3 ailesi, ikinci jenerasyonuyla haziran başında Türkiye’ye geliyor Yeni Mazda3 ailesinin hatchback versiyonunun dünya tanıtımı Bolonya Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirildi. Bugüne kadar 2 milyondan çok satarak 90 ödül alan Mazda3 ailesi, ikinci jenerasyonuyla haziran başında Türkiye’ye geliyor. Baştan aşağı yenilenen Mazda3 ailesinin hatchback ve sedan olmak üzere iki...
  3. romeo köy versiyonu

romeo köy versiyonu

Köy hiç yok gibi Uzak kesimden soğuk gibi Sürüyü otlatıyordum yanlızdım Tezeklerr çimenleeer Sonra sen geldin arkasından ineklerinn Pala bıyıkların vardı şalvar giymiştin Dedin ki ben HAMİDO gerçek sürünün çobanı Çobanlık bitti topla pılını pırtınıı Kavga eder döver beni HAMİDO HAMİDO HAMİDO HAMİDO Akşama kadar kovalar beni HAMİDO HAMİDO HAMİDOO :haha::haha::haha:
  4. Hababam Sınıfı yeni versiyonda Yılmaz Morgül

Hababam Sınıfı yeni versiyonda Yılmaz Morgül

hababam sınıfı filmi yeni yılmaz morgül badi ekrem haberleri burada arkadaşlar. "Elvede İstanbul" diyerek şöhreti yakalayan ve daha sonrasında cilt kanseri haberleri ile hayranlarını üzen Yılmaz Morgül, şimdilerde Habam Sınıfı yeni versiyon çekimlerinde Şener Şen'in Badi Ekrem karekterini canladırması için teklif almış Melek'lerim. Bir Türk Filmi efsanesi olan Hababam Sınıfı filmi...
  5. Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler

Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler

Bu sayfa; Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en uzun soluklu dizilerinden klasikleşmiş hale gelen Çocuklar Duymasın yepyeni bölümleriyle Fox Tvde yayına girmeye hazırlanıyor. Oyuncu değişikliğinin olmadığı dizinin konusunda elbetteki değişiklikler olacak. Haluk'u (Tamer Karadağlı) artık emekli bir dede rolünde...

Sayfayı Paylaş