gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kalabalikla yemek yemek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2 gecedir ruyamda kalabalik masada yemek yenildigini goruyorum insanlar net degil birkac konustugum insan var tanidigim digerlerini gormuyorum. Birde kayinpederimin elinde 2 tane bilezik vardi ikiside ayniydi kalin islemeli sari bir altin bilezik birini benim sol koluma takti begenmedim ama bisey demedim

kalabalikla yemek yemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birisiyle beraber yemek yemek

Birisiyle beraber yemek yemek

Rüyada ölüyle beraber yemek, borca isaret eder. Yabanci birisiyle yemek yemek, o yabancidan elde edecegi hayra cin ve seytanlarla beraber yemek yemek de serli kimselerle beraber düsüp kalkmaya isaret eder.
  2. tatar yemekleri

tatar yemekleri

tatar köftesi tatar yemekleri tataristan yemekleri tatlıları resimli ilk once belki tatar olmayanlarin arasinda en mesur olaniyla baslamak isterim o da cigborek(asil adi tatarca shuberek,shiborek) Malemeler: (4-6 kişi için 24 adet) hamuru için malzemeler; 4 su bardağı un bir tatlı kaşığı (silme) tuz su harcı için malzemeler; 250 kg kıyma 1 adet soğan 1 çay kaşığı tuz 1 çay...
  3. İzmir Yemekleri

İzmir Yemekleri

izmir yemekleri izmirin meşhur yemekleri izmire has yemekler izmir meşhur in yiyecekleri Her ilin yörenin kendine has adetleri yemekleri olduğu gibi tabi ki İzmir ilinin de meşhur bazı yemekleri var bunları merak ediyormusunuz? işte İzmir'in meşhur yemekleri İzmir ve yöresinin yemekleri çeşit açısından son derece zengin olup, Ege, Akdeniz ve Anadolu mutfaklarının özgün bir bileşimidir....
  4. faiz yemek..

faiz yemek..

faiz yemek Bakara Suresi Ayet: 275 Allah,a inanıyor ve seviyorsanız canı gönülden bu emri fermanı dinleyelim. Bismillahirrahmanirrahim "faiz yiyen kimseler, kendisine şeytan çarpmış olan nasıl kalkarsa mezarından öylece kalkarlar. bu halde olmaları 'alışverişte aynen faiz gibidir' demeleri yüzündendir. halbuki Allah alışverişi helal ve faizi haram kılmıştır. bundan böyle kim kendisine...
  5. yemek

yemek

mumbar dolması nasıl yapılır?Acil cevap gerekiyor.....

Sayfayı Paylaş