gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kalanlara Selam Olsun İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Biz dünyadan gider olduk kalanlara selam olsun Bizim için hayır dua kılanlara selam olsun.
    Ecel büke belimizi söyletmeye dilimizi
    Hasta iken halimizi soranlara selam olsun.

Tenim ortaya açıla yakasız gömlek biçile
    Bizi bir asan veçhile yuyanlara selam olsun.

Sala verile kastımıza gider olduk dostumuza
    Namaz için üstümüze duranlara selam olsun.

Derviş Yunus söyle sözü yaş dolmuştur iki gözü
    Bilmeyen ne bilsin bizi bilenlere selam olsun.

Kalanlara Selam Olsun İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalanlara selam olsun

Kalanlara selam olsun

Biz dünyan gider olduk Kalanlara selam olsun Bizim için hayır dua Kılanlara selam olsun Ecel büke belimizi Söyletmeye dilimizi Hasta iken halimiz! Soranlara selam olsun Tenin ortaya açıla Yakasız gömlek biçile Bizi bir asan vechile Yuyanlara selam olsun Sela verile kastimize Gider olduk dostumuza Namaz için üstümüze Duranlara selam olsun Derviş Yunus söyler sözü Yaş dolmuştur iki gözü...
  2. Selam Olsun ilahisi

Selam Olsun ilahisi

Biz dünyadan gider olduk Kalanlara selam olsun Bizim için hayır dua Kılanlara selam olsun Ecel büke belimizi Söyletmeye dilimizi Hasta iken halimiz! Soranlara selam olsun Tenin ortaya açıla Yakasız gömlek biçile Bizi bir asan vechile Yuyanlara selam olsun Sela verile kastimize Gider olduk dostumuza Namaz için üstümüze Duranlara selam olsun Derviş YUNUS söyler sözü Yaş dolmuştur...
  3. Kalanim Ol!!

Kalanim Ol!!

Kalanim Ol!! Bir bahara daha erişmeden ve beni sonbaharın koynuna bırakıp gitme ne olur... Beni bana bırakıp seni bana bırakmadan gitme... Dudaklardan çıkıp, ümide konacak bir çift güvercini, boynu bükük koyma yadellerde. Bir ümit ve korku tarlasında biten sen,bulduğuma sevinemeden daha hüzün denizlerinde ve dehlizlerinde kaybolma... Gözlerimden akan sızılarıma uzanırken...
  4. selam olsun :)

selam olsun :)

Herkese merhaba,dün üye olduğuma göre bir selam vermek istedim.Zeynep duy sesimi ;):24:
  5. Selam olsun ..

Selam olsun ..

Allah aşk'ı ile yanıp "Peygamber" sevdası ile tutuşan gönüllere.. Mutlulukların kapısı olan Aşk bahçesinde, sevgi dilencisiyiz "Elhamdulillah "..

Sayfayı Paylaş