gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kalbe giden kurşun sekmiş!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Korkurnç saldırıdan kurtulan iki kişiden biri olan polis memuru Dağlı'yı, cebindeki cüzdanı korumuş. İşte o cüzdan ve saldırı; İstinye'deki ABD Başkonsolosluğu'na 9 Temmuz'da düzenlenen saldırıdan yaralı olarak kurtulan polis memuru Osman Dağlı'nın çatışma esnasında göğsüne gelen kurşunun cüzdanından sektiği ortaya çıktı.

Polisler Nedim Çalık, Erdal Öztaç ve Mehmet Önder Saçmalıoğlu'nun şehit olduğu olayda, omuzundan yaralanan Dağlı, arkadaşlarını şehit eden 2 teröristi öldürerek saldırganların kaçmasını engellemişti.
    Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi'nde Fen Bilgisi Öğretmenliği eğitimi aldıktan sonra polis olmaya karar veren Osman Dağlı, Merzifon'daki 6 aylık polislik eğitiminin ardından Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Bürosu'nda göreve başlamış. Saldırının yaşandığı gün Osman Dağlı'nın göğsünde bulunan cüzdanına kurşun isabet ettiği belirlendi. Dağlı'nın olay anını meslektaşlarına "Çatışma sırasında sağ omzumdan yaralandım. O sırada göğsüme de bir mermi isabet etti. Merminin etkisiyle savruldum. Fakat mermi göğsümde bulunan cüzdanımdan sekti." şeklinde anlattığı öğrenildi.

internethaber.com

Kalbe giden kurşun sekmiş! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaza KurŞunu

Kaza KurŞunu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kurşun

Kurşun

: Kurşun Tüfek kurşunu görmek yerine ulaşan söze, elçiye yahut gıybata, Birinin kendine kurşun atması, o kimseden bir söz getirilmesine, birine kursun atmak, o kimseye adam göndermeye, Kurşunun dosdoğru gitmemesi, gönderilen kişinin yerine varamaamsına, Attığı kuurşunun durmaksızın sürekli gittiğini görmek dünya durdukça devam edecek ad ve şöhrete; Külçe halindeki kurşun mala, kurşun eritmek...
  3. Gülşen - Kurşun

Gülşen - Kurşun

Bitti biliyorum her şeyi bana bırak Git, ardına bakma yüreğim çırılçıplak Neden bilmiyorum tükendik azalarak Sen gördüğüne inanma bu sessizlik bozulacak Büyü gibi yemin gibi sanki Yüreğimin bi sendin sahibi Her yanım yangın, alev yanar sigaranın ucunda Vur beni vur sözlerinle vur git de kurşunla Her yanım yangın alev alev yanar sigaranın ucunda Vur beni vur sözlerinle vur git de kurşunla
  4. Şarkıcı Deniz Seki "Nazire Hanım’la eşofmanlarımız giydik, birlikte Hüsnüye gittik"

Şarkıcı Deniz Seki "Nazire Hanım’la eşofmanlarımız giydik, birlikte Hüsnüye gittik"

Popçu Deniz Seki Hürriyet gazetesinden Ayşe Armağan'la yaptığı röportajla herkesi şaşkına çevirdi. Deniz Seki, Nazire Şenlendirici ile birlikte Hüsnü Şenlendirici'yle buluştuğunu anlattı. İşte o röportaj: Ortada sizin açınızdan bir problem yok yani... Olmaz olur mu? Ortada çözümsüz bir durum var. Ama hepimiz kendimize göre haklıyız. Mesele bu. Bu yüzden çözülemiyor. Ne var ki bunun...
  5. kurşun döktürmek :)

kurşun döktürmek :)

merhabalar.Ben bugün 1 sefer kurşun döktürdüm ikincisi erimedi bi türlü 1 seferle yetindik evdekiler tutturdu haftaya gidelim döktürelim diye :) neyse bu kurşun nazara iyi gelirmiş ama ben döktürdükten kısa bi sonra bi mayışma efendim esneme baş ağrısı yaptı ters mi etki etti acaba bilemedim deneyenleriniz var mı bu kurşun döktürmeyi sizde nasıl oldu ben benimkini paylaşmak istedim :D

Sayfayı Paylaş