gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Kalbi dışarda doğdu

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

:SKalbi dışarıda doğdu [​IMG]Erzincan Devlet Hastanesi'nde kalbi vücudunun dışında bulunan bir kız çocuğu dünyaya geldi. 10 Ocak Salı günü öğle saatlerinde Kadın Doğum Ünitesi'nde, kalbi vücudunun dışında olan bir kız çocuğu dünyaya geldi. Sezeryanla yapılan doğumu gerçekleştiren doktor ve hemşireler, anne Ayşe Tozlu'nun dünyaya getirdiği kız çocuğunun kalbinin göğüs kafesinin dışında olduğunu görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Hamileliği sırasında yalnızca 1 kere ultrasona girdiği öğrenilen Ayşe Tozlu'nun, normal süresinde dünyaya getirdiği bebeğin önce Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'ne, oradan da Ankara'ya sevk edildiği bildirildi.

Bu arada, bebeğin kalbinin göğüs kafesinin dışarıda olmasının, milyonda bir kez yaşanan bir durum olduğu ifade edildi.
    __________________ ​

Kalbi dışarda doğdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbi sağda ve 5 delikle doğdu

Kalbi sağda ve 5 delikle doğdu

MERSİN'in Tarsus İlçesi'nde Süleyman Eser ve Feyza Eser çiftinin ikinci çocuğu Recep Eser, kalbi sağda dünyaya geldi. Kalbinde 5 delik olan Recep bebeğin, ameliyat olmazsa yaşamını yitireceği belirtildi. Bir petrol istasyonunda işçi olarak çalışan 35 yaşındaki Süleyman Eser, ikinci çocuklarına hamile olan eşi 26 yaşındaki Feyza Eser'i doğum sancılarının artması üzerine Tarsus 70’nci Yıl...
  2. dışarı çııııııık

dışarı çııııııık

çık dışarı! - hocam? - çık dışarı dedim. - hocam neden ben? sadece ben mi güldüm ya? - dışarı çıkar mısın!? - tamam ya özür dilerim, kusura bakma hocam. bir daha olmaz. - ya sen çık ya da ben çıkacam! - siz kalın ben çıkarım, ayıp olmasın, dersi bölmeyeyim şimdi eheh.. iyi dersler... - kim o konuşanlar? ümit, mert ikiniz dışarı.. - ama hocam? - dışarı çıkın.. - hocam biz...
  3. Kalbi KIrIk

Kalbi KIrIk

kalbi kırık kadın Kalbi KIrIk o hep kalbi kirik kücük kiz yok artik kurtarmis kendini ,duyduk inanmadik bikmistim artik cok kosturup durmarktan ben boslukta yürüyen biriydim eskiden cikmazdi benim hic ellerim cebimden korkardim hayattan bütün insanlardan yok kimse anlamaz beni yorulmus bedenim kesilmis nefesim kalbim yok yerinde ellerinde ellerim yok ceplerime baktım, anılarımı...
  4. Kadın kalbi

Kadın kalbi

Arkadaşlar aşağıdaki kalbi çizen bir erkek olmalı.:11: Biz neler istiyoruz. Paylaşalım
  5. Erkeklerin kalbi...

Erkeklerin kalbi...

erkeklerin kalbi Erkeklerin kalbini aslinda hepimiz az cok biliriz meleklerim :D:D Yani buna kanit gerekli degildi, ama ben ne yapip edip yinede resim aradim, ve buldum :D pek sürpriz olmadi gerci ama :D:D:D buyrun.. :laugh::laugh::laugh:

Sayfayı Paylaş