gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kalbi Kırık Kız Yok Artık..!

Konu, 'Çöplük' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

kalbi kırıklar kahvesi

o hep kalbi kırık küçük kız yok artık
    kurtarmış kendini, duyduk inanmadık

Ben boşlukta yürüyen biriydim eskiden

çıkmazdı benim hiç ellerim cebimden

korkardım hayattan bütün insanlardan

bıkmıştım artık çok koşturup durmaktan

yok kimse anlamaz beni

yorulmuş bedenim
    kesilmiş nefesim
    kalbim yok yerinde
    ellerinde ellerim

yok ceplerime baktım, anılarımı yaktım
    gözyaşlarımı ben bir deliye sattım

yok kimse anlamaz beni

yorulmuş bedenim
    kesilmiş nefesim
    kalbim yok yerinde
    ellerinde ellerim
    ezberim

Kalbi Kırık Kız Yok Artık..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara - Kalbi Kırık Serseri

Zara - Kalbi Kırık Serseri

Kalbim aşkının bir esiri seven kalpse bir serseri Sevgi tanrının bir eseri sevdim oldum serseri Ne gündüzüm gecem var koca dünya ban dar Çok üzgünüm kederli kalbi kırık serseri Kalbim aşkının esiri oldum avare sevgili Çekilmez oldu bu hayat veda edip gitmeli
  2. arda turana kız yok

arda turana kız yok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kalbi KIrIk

Kalbi KIrIk

kalbi kırık kadın Kalbi KIrIk o hep kalbi kirik kücük kiz yok artik kurtarmis kendini ,duyduk inanmadik bikmistim artik cok kosturup durmarktan ben boslukta yürüyen biriydim eskiden cikmazdi benim hic ellerim cebimden korkardim hayattan bütün insanlardan yok kimse anlamaz beni yorulmus bedenim kesilmis nefesim kalbim yok yerinde ellerinde ellerim yok ceplerime baktım, anılarımı...
  4. Kalbi kırık nickler

Kalbi kırık nickler

kalbi kırık nickler kırık nickler kalbi kirik siyah kalp nick kalp nick Sén Hanqi mévSimin YaqmuRusun söyLé ! ßu ısLaTıp yok oLmaLarın niyé ?! Siyah mı aksaydı gözyaşım Mutlu olman için kan mı kusmalıydım Git hayatımdan...! Değersiz değil senin kadar anılarım... KaLßimi Kapattım Ondan ßaşka Herkese.. SenınLeyim Her Zaman Nereye Kadar qiderse... Ya HiSsetTiKLeRiNiN aRKaSiNDa Dur YaDa...
  5. Kalbi kırık üzgün avatarlar

Kalbi kırık üzgün avatarlar

üzgün avatarlar üzgün avatarlar yazılı avatar avatarları resimli Sizinde mi kalbiniz kırık? Peki kalbinizin kırık olmasını herkese göstermek bir şekilde bu mesajı vermek mi istiyorsunuz? Ve bunun için özellikle kalbi kırılmış üzgün avatar arıyorsanız bu avatarlar tam size göre ....

Sayfayı Paylaş