gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Kalbim acıyor hemde çok

Konu, 'Çöplük' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 30 Ekim 2011
Kalbim acıyor hemde çok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok sirinler hemde çok

çok sirinler hemde çok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Canım Çok Acıyor Artık

Canım Çok Acıyor Artık

aşkım yapma acıyor aşkım yapma acıyo . Seni sana rağmen yaşadım ben. Hep kaçışlarla dolu, hep eksik... bir yanını tamamlasam, mutlaka başka bir yerden açık veriyordum. Tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde kaybolup gidiyordum. Bedenine değil, ruhuna taliptim ben. Bu yüzden bu kadar zorlanıyorum. Ben bir adanın değil, bir kıtanın kaşifiydim. Yola çıkmıştım bir kere dönüşüm...
  3. sol yanım çok acıyor anne...!

sol yanım çok acıyor anne...!

Merhaba anne, Yine ben geldim. Merak etme okuldan çıktımda geldim. Annelerde babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama Ali 'Okula gitmezsem annem çok kızar, merak eder' demişti de Onun için söylüyorum. Geçen hafta öğretmen, Sağ elimde sarımsak, sol elimde soğan dedirte dedirte Öğretti sağımı solumu. Ben biliyorum artık Anne sağım neresi, solum neresi. Ağrıyan yanımın neresi olduğunu şimdi iyi...
  4. Nil Karaibrahimgil - Çok Canım Acıyor

Nil Karaibrahimgil - Çok Canım Acıyor

gel bizim aşkımız fani olmasın herhangi biri mani olmasın enerjin nerde güç içinden gelende otuz olmadan kırkında mısın? çok canım yanıyo çok içim acıyo çoo....k söylüyorum dinlemiyo ben ya direk sana ya kabristana ya hindistan'a çok canım acıyo ya dediler aşka sabır ya da sefer lazım dedim eyvallah yok itirazım sabrın nerede seferin önünde acelen mi var firarda mısın? çok canım acıyo çok
  5. **....SuSTuM... ÇüNKü KaLBiM AcIYoR....**

**....SuSTuM... ÇüNKü KaLBiM AcIYoR....**

kalbim aciyor **....SuSTuM... ÇüNKü KaLBiM AcIYoR....** Sustum! Ne kadar susulacaksa o kadar sustum! kendimle konuşuyorum şimdi yalnız... yalnız yüreğimle dokunuyorum sesime kimse duymuyor sustum! sustu dudağımdaki şarkı, gözlerimdeki şiir yaraları yalayan rüzgar sokaklarında kahrolduğum şehir gözlerim konuşuyor yalnız sustum! bin ah sürüp dudaklarıma ne kadar...

Sayfayı Paylaş