gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Kalbim Egede Kaldı Zeliş Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ekranların 2015 yaz sezonun da yayınlanan yepyeni dizilerinden biri olan"Kalbim Egede Kaldı" ilk bölümün den hemen sonra dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ailece zevkle izlenebilecek dizilerden biri olan dizinin başrol oyuncularından biri olan ve erkeksi hareketleri ile izleyicinin sempatikliğini kazanan Zeliş lakaplı gerçek adı ile Oya Unustası hakkın da sizlere merak ettiğiniz biyografi bilgilerini bu yazımız da paylaşıyoruz.
    55847db8565934117008eeaa.jpg
    kalbim-egede-kaldi-zelis--oya-unustasi-kimdir-873977.jpg

Oya Unustası ailesinin zoru ile Mustafa ile evlenmek zorunda kalan Zeliş karakterini canlandırıyor. Mustafa'yı tipsiz ve gıcık bulan Zeliş başlarda karşı çıktığı evliliği kağıt üstüne olması şartı ile kabul eder. Mustafa ile sürekli didişen Zeliş zamanla yumuşar ve değişir. Mustafa'ya daha ılımlı yaklaşmaya başlayan Zeliş duygularına engel olmaz. Zoraki başlayan evlilik gerçek aşka doğru ilerler. Güzel oyuncu Oya Unustası, 1 Ocak 1988'de İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Flüt Bölümü'nde eğitim gören Oya Unustası müzikle başlayan sanat kariyerini oyunculukla devam ettirmektedir. İlk olarak Kaybedenler Kulübü isimli sinema filminde rol adı. Daha sonra ise İzmir Çetesi, Beyaz Karanfil ve Sevdaluk isimli dizilerde rol adlı. Sevdaluk dizisinde sergilediği başarılı performansla büyük beğeni topladı. Kalbim Ege'de Kaldı dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen genç oyuncu Zeliş karakterini canlandırıyor.

Kalbim Egede Kaldı Zeliş Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ..kalbim egede kaldı..

..kalbim egede kaldı..

Cigaramı sardım karşı sahile Yaktım ucunda acıları Ağları attım anılar doldu Ağlar hasretimin kıyıları Yareme tuz diye yakamoz bastım Tek şahidim aydı aman aman Bir elimde defne bir elimde sevdan Kalbim Ege’de kaldı Kadehimi vurdum karşı yakaya Efeler kalktı şerefe Sevgimi attım dostlar tuttu Bir ağıt yaktık kadere Yareme tuz diye yakamoz...
  2. kalbim mavi kaldı...

kalbim mavi kaldı...

Geçen gün bir yerde bir yazı okudum; Antropolog, Kızılderili yerliye “Neden sizin insanlarınızın şarkıları hep yağmur üzerine?” diye sormuş. Kızılderilisi yanıt vermiş: “Bizim buralarda çok az yağmur yağar ondan. Peki sizin şarkılarınız neden hep aşk üzerine?…” Aşktan başka bişey düşünemediğimizden mi acaba ??... :)) Şaka bir yana çoğu insan aşkı basit bir şeymiş gibi görüyor ve...
  3. Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ?

Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ?

Can bonomonun söylediği kalbim egede kaldı şarkısının sözlerini arıyorum var mı ?
  4. Can Bonomo Kalbim Egede Kaldı şarkı sözleri

Can Bonomo Kalbim Egede Kaldı şarkı sözleri

Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü kalbim egede kaldı şarkı sözleri can bonomo Eurovision'da ülkemizi temcil edecek olan isim Can Bonomo, kendisinie şimdiden basşarılar diliyor ve Sezen Aksu şarkısı olupta, Can Bonomo'nunda farklı bir şekilde yorumladığı Kalbim Egede Kaldı şarkısının sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'lerim. Ben dinledim, şarkıyı bambaşka bir yorumla...
  5. Kalbim Egede Kaldı "Mustafa" Alper Saldıran Kimdir?

Kalbim Egede Kaldı "Mustafa" Alper Saldıran Kimdir?

kanal d ekranlarının yepyeni dizisi"Kalbim Egede Kaldı" geçen gün ilk bölümü ile izleyicinin büyük beğenisini kazandı. Dizinin başrol karakterlerinden biri olan dizide ki adı ile "Mustafa" gerçek adı ile Alper Saldıran genç kızların dikkatlerini üzerine çekerek beğeni kazandı. Sanatçının hayranları için kendisinin biyografi bilgilerini sizler için bu yazımız da...

Sayfayı Paylaş