gebe
  1. suskungüneş

suskungüneş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

..kalbim egede kaldı..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında suskungüneş tarafından paylaşıldı.

Cigaramı sardım karşı sahile Yaktım ucunda acıları

Ağları attım anılar doldu

Ağlar hasretimin kıyıları

Yareme tuz diye yakamoz bastım

Tek şahidim aydı aman aman

Bir elimde defne bir elimde sevdan

Kalbim Ege’de kaldı

Kadehimi vurdum karşı yakaya

Efeler kalktı şerefe

Sevgimi attım dostlar tuttu

Bir ağıt yaktık kadere

Yareme tuz diye yakamoz bastım

Tek şahidim aydı aman aman

Bir elimde defne bir elimde sevdan

..kalbim egede kaldı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalbim mavi kaldı...

kalbim mavi kaldı...

Geçen gün bir yerde bir yazı okudum; Antropolog, Kızılderili yerliye “Neden sizin insanlarınızın şarkıları hep yağmur üzerine?” diye sormuş. Kızılderilisi yanıt vermiş: “Bizim buralarda çok az yağmur yağar ondan. Peki sizin şarkılarınız neden hep aşk üzerine?…” Aşktan başka bişey düşünemediğimizden mi acaba ??... :)) Şaka bir yana çoğu insan aşkı basit bir şeymiş gibi görüyor ve...
  2. Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ?

Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ?

Can bonomonun söylediği kalbim egede kaldı şarkısının sözlerini arıyorum var mı ?
  3. Can Bonomo Kalbim Egede Kaldı şarkı sözleri

Can Bonomo Kalbim Egede Kaldı şarkı sözleri

Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü kalbim egede kaldı şarkı sözleri can bonomo Eurovision'da ülkemizi temcil edecek olan isim Can Bonomo, kendisinie şimdiden basşarılar diliyor ve Sezen Aksu şarkısı olupta, Can Bonomo'nunda farklı bir şekilde yorumladığı Kalbim Egede Kaldı şarkısının sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'lerim. Ben dinledim, şarkıyı bambaşka bir yorumla...
  4. Kalbim Egede Kaldı Zeliş Kimdir?

Kalbim Egede Kaldı Zeliş Kimdir?

Ekranların 2015 yaz sezonun da yayınlanan yepyeni dizilerinden biri olan"Kalbim Egede Kaldı" ilk bölümün den hemen sonra dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ailece zevkle izlenebilecek dizilerden biri olan dizinin başrol oyuncularından biri olan ve erkeksi hareketleri ile izleyicinin sempatikliğini kazanan Zeliş lakaplı gerçek adı ile Oya Unustası hakkın da sizlere merak ettiğiniz...
  5. Kalbim Egede Kaldı "Mustafa" Alper Saldıran Kimdir?

Kalbim Egede Kaldı "Mustafa" Alper Saldıran Kimdir?

kanal d ekranlarının yepyeni dizisi"Kalbim Egede Kaldı" geçen gün ilk bölümü ile izleyicinin büyük beğenisini kazandı. Dizinin başrol karakterlerinden biri olan dizide ki adı ile "Mustafa" gerçek adı ile Alper Saldıran genç kızların dikkatlerini üzerine çekerek beğeni kazandı. Sanatçının hayranları için kendisinin biyografi bilgilerini sizler için bu yazımız da...

Sayfayı Paylaş