gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

kalbim intihar etti bu gece

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kalbim intihar etti bu gece..yaralıydı..acı çekiyordu dayanamadı..engel olmak istedim,ama beni dinlemedi..zaten seni severkende dinlememişti..yaptığı asiliğin cezasını ikimizede ağır ödetti!!! sensizlik..
    kısacık bi kelime sanki
    ama öyle uzun öyle büyük bi acıki..
    sen bilemezsin...

en zoru seninleyken sensiz olmakmış...

ağlama kalbim değmez ona yalan bakışlara sığınmış seni,sevdiğine inandırmış..inanma ona aşk uğramaz ona asla!!

sonbaharda yaprakları dökülen ağaçlar gibiyim..
    benimde umutlarım döküldü!
    son bi yaprağım kaldı güçsüz dallarımda..
    şimdi tek çabam onu büyük fırtınalara karşı korumak!

bu aşk buraya kadar!durdurun dünyayı!gerçekleşmesi imkansız hayaller durağında inecek var!!

sevgi nedir bilir misin ki?

sadece sevmek istedim..

bir kaç damla gözyaşı
    kalbine saplanan büyük bir acı
    her umutta yine hayal kırıklığı
    ve her bakışta aklına gelen binlerce anı..

umutlarım vardı,boş ve imkansız
    hayallerim vardı görmekten korktuğum
    çığlıklarım vardı sessiz ve acı dolu
    şimdi hiç birşeyim yok
    nefessizim sensiz!
    aslında yaşayan ölüyüm sevgisiz
    ve her defasında gözyaşlarında boğulan biriyim çaresiz....

karşılıksız bir aşk,ucuz bir yalnızlık sessiz bir kaç çığlık,konuşulmayan bir dolu düşünce düşmanımdı sensiz her gece ve adı yok yaşanmışlıkların...

belki bir gün aşk sanada uğrar...

bir damlaymış dünyalar dediğim...

çektiğim sıkıntılar kadar güçlüyüm!!

seni sevdiğimi bir sen anlamadın..herkes duydu çığlığımı bir sen mi sağırdın..!!

kes çığlıklarını yüreğim...

senin umutların ve hayallerin hiç başlamadan bittimi??

ben sende kaybettim yüreğimi..

yana yana unutursun..

ufak bi sevgi kırıntısıydı aradığım ama..

benim tarafımdan sevilmek belkide önemsediğin en son şeydi..

sen beni hiç sevmedinki!!

oysa şimdi kalbindeki ateşi söndür öldür unut gitsin diyorsun..o kadar kolay olsa unuturdum biliyorsun...

bir hayatın anlamıydın aslında,anlamıyla birlikte o hayatıda götürdün yanında...!!

kendimi kaybettim,bulamıyorum!!

karşılıksız sevgiyle seni saran kanatlarım vardı..kırdın!!istesemde seni bir daha saramam ki..!!

seni bu kadar sevmenin cezasını kendime ödeteceğim,göreceksin..

eğer bir gün sende sevmeyi öğrenirsen karşılıksız,ben seni yine aynı yerde bekliyor olacağım!anlamsız..yalnız...

..kendimi yine kendimde yok ettim...

üstüme gelme hayat daha neyimi alacaksın...!!

yok artık kimseden ne ümit ne şikayetimihata olsa bile çoğu benim seçimlerim..duygularım darmadağın ben kendimin sürgünüyüm..

...ve ben en çok yitip giden sevdama ağladım...

ben aşk dedikçe sen dur dedin...

işte sana büyük yalanım:elimin gücümün yettiği kadar seni unuturum..!!!

geçer demek inan çok zor..çünkü aşk senin adın..

istediğim sadece biraz sevgiydi bunuda mı benden esirgedin...

bana düşen kabullenmek..zor olsada dönüp gitmek..

..vazgeçmek değil çaresizlik bu..

kendime seni tanımanın bedelini ödetiyorum.!!!

o son sözün içime öyle düştüki!!hala doğrulamadım...

aşk meğer sevipte kaybetmekmiş..

ağladım dün gece seni unutabilmek için..farkettim çare yok..tek dileğim sev beni..!!

bugün kendim gibi terk etti benii...

2. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kalbim intihar etti bu gece
    Ask aci verir, buna ragmen olmak istenir. Demekki tatli yani daha fazla. Emegine saglik-

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kalbim intihar etti bu gece

:uhu:
    emegine saglik canim benim

kalbim intihar etti bu gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalbimi astım bu gece!!

kalbimi astım bu gece!!

Kalbimi astım bu gece! Hiç korkmadan, Gözlerimi kapatmadan ve seni son bir kez daha bile düşünmeden astım bu gece!!! Ellerimi kalbime buladım...Gözlerimi sana boyadım son kez!Siyahtan başka bir renk yakıştıramadım gözlerine... En derin,en soğuk en içli renk artık benim için siyah... Belki bir inci kadar saf değil,belki bir bulut kadar ferahta değil bakışların bu yüzden olabilir..Ve...
  2. Ey Sevgili Bu Kalp Bu Sevdayı Defalarca Tavaf Etti

Ey Sevgili Bu Kalp Bu Sevdayı Defalarca Tavaf Etti

Halbuki Nede Çok Yakınmışım Sana "sensiz Geçen Günlerin Kazası Yok Ey Sevgili Bu Kalp Bu Sevdayı Defalarca Tavaf Eti" Arkamda Kalan Küfrün Katran Karası Yüzü ,şerha Şerha Seninle Yeşeren Halim Kulluk Şerefine Muhabbetinle Erdi.. Ey El Emin, Güzel Ahlak Timsali Senden Hasıl Olan Muhabbet İklimine Bizleri De Kabul Eyle..tebliğ Ettiklerine Temsil Ettiklerine Telkin Ettiklerine...
  3. Muhtar cezaevinde intihar etti

Muhtar cezaevinde intihar etti

Ankara'da Pavyonda Tanıştığı Gökçek Yıldız'ı (34) Yeni Bir Hayat Kurmak İçin Getirdiği Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde, 'Geri Dönmek İstediği' Gerekçesiyle Öldüren Muhtar Mehmet Ölçüm (44) Alanya 'L' Tipi Cezaevi'nde Çamaşır İpiyle Banyodaki Demire Kendini Astı. ANKARA’da pavyonda tanıştığı Gökçek Yıldız’ı (34) yeni bir hayat kurmak için getirdiği Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde, ’geri...
  4. Polis memuru intihar etti

Polis memuru intihar etti

Polis Akademisi Başkanlığı Akademik İşler Şubesi’nde görevli polis memuru Akçagedik intihar etti. Ankara’nın Gölbaşı İlçesi’nde Polis Akademisi Başkanlığı Akademik İşler Şubesi’nde görevli polis memuru Mehmet Akçagedik, çalıştığı binanın 5’inci kat balkonundan kendini boşluğa bıraktı. Neden intihar girişiminde bulunduğu henüz belirlenemeyen Akçagedik'in sağlık durumu kritik. Olay, bugün saat...
  5. 87 yaşında intihar etti

87 yaşında intihar etti

Evinin bahçesinde kendini astı. Bolu'nun Mudurnu ilçesinde 87 yaşındaki bir kişi intihar etti. Taşkesti beldesinde yaşayan S.Ç., babası İ.Ç.'yi evinin bahçesinde hamak ipine asılı bir şekilde buldu. S.Ç., hemen durumu jandarma ve komşularına bildirdi. Cumhuriyet Savcısı ve jandarma ceset ve bahçede inlemelerde bulundu. Komşuları tarafından İ.Ç.'nin bir süredir akli dengesinde bozulma olduğu...

Sayfayı Paylaş